Neler Yeni

Öneri Olay Çıkaran Assassin's Creed Shadows Oyunu Hakkında Düşünceleriniz?

Sizce Oynanış güzel olursa alınır mı??

• Oy kullanan toplam üye
    58

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Furkan Görür
ubisoft+ gelecek degil mi öyle bitiririm. Valhalla-odysseys ve origins gibi uzun soluklu mu olacak? mirage gibi kısa mı olacak

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
ubisoft+ gelecek degil mi öyle bitiririm. Valhalla-odysseys ve origins gibi uzun soluklu mu olacak? mirage gibi kısa mı olacak
ilk olarak internette gördüğüm bilgilerle çıktığı gün ubisoft+ a gelecekmiş öyle gördüm hikaye uzunluğu hakkında net bi bilgim yok ama mirage kadar kısa olucağını sanmıyorum valhalla kadar uzun olabilir yada yakında olabilir tahminime göre bu kadar yüksek fiyata uzun bi oyundur

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha
assassin's creed serisine kesinlikle trailer a göre karar verilmez. Bunu bana unity de yaşattı trailer film gibi oyun hata dolu. Bence en güzeli brotherhood senaryo akıcılık yan görevler amaç her şey var ve dengeliydi.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
assassin's creed serisine kesinlikle trailer a göre karar verilmez. Bunu bana unity de yaşattı trailer film gibi oyun hata dolu. Bence en güzeli brotherhood senaryo akıcılık yan görevler amaç her şey var ve dengeliydi.
bence brotherhood gerçekten güzel ama unity çıktığı zamnki hataları saymaz isek en iyi ac serisi oyunlarda biriydi ve ubinin artık akıllandığını eski haatları tekrarlamayacağını düşünüyor ve umuyorum ve dediğiniz doğru trailer güzel olsada mekaniklerde umarım daha yenidir ama trailer gerçekten güzl .d

YazılımKafa

80+ Silver
Beni yanlış anlamayın ama Japonların abarttığını düşünüyorum, bu sadece bir oyun, oyunun tarihi yansıtmasını bekleyemezsiniz. Kanımca Ubisoft, sadece bir Japon tarih oyunu olmaktan çıkmak için en bilinen hikayelerden biri olan "sözde siyah samuray Yasuke"yi kullanmış ve aslında köle olan bir samurayın hikayesini sadece basit bir şekilde kullanmış. dikkat çekmek için Karakteri göstermişler, çok abartıyorsunuz, bu sadece bir pazarlama taktiği ve oyunun hikayesiyle tamamlanırsa mükemmel bir oyun olacağını düşünüyorum, mutlaka alacağım. bu Benim fikrim eğer güzel olursa alıcağım siz neler düşünüyorsunzu sizce bu bir ırkçılık mı bu arada lütfen şey falan demeyin siyah tenli osmanl karakteri çıksa aynı tepkiyi verirmiydin fln arkadaşlar evet verirdim çünkü bizim tarihimizde öyle bişi geçmiyor diyelimki geçiyor SÖZDE siyahi samuray kadar bilinmiyordur bence gayet güzel bi pazarlama ben mekaniklerde valhala çıkması değilde şöyle güzel bişiler olursa almayı düşünüyorum tabi birazda uygun fiyatlı olursa buyrun buda fragmanın linki

Sürekli aynı oyunları evirip çevirip getirmelerinden sıkıldım. Artık ac oyunu almayı düşünmüyorum. Valhallayıda sırf 80₺ diye almıştım. Sürekli aynı şeyler. Kaliteli yan görev nerdeyse yok. Sadece açık dünya koyup orayı ele geçir burayı ele geçir.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri