Neler Yeni

OLED için erken mi ? OLED Monitör alıcam Türkiyede incelemesi yok.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,111
İsim
Oğuz Oğuz
Eski G9 VA+ dedikleri dümdüz VA panel. G9 Neo Odyssey yine arkada aydınlatmaya yardımcı olan VA panel var onun üstüne büyük neo led dedikleri teknolojiyi renkleri veriyor. 2023 model olan linkteki monitör komple OLED. Sadece OLED olduğu için karşıtlık oranı kontrast ve siyahların siyah olması gibi şeyler daha iyi 2023 modelde tepki süresi 0.03 saniye onun dışında NEO ile farkları videodaki. Ben yeni OLED G9 almayı düşünüyorum buna bütcen yetmez ise NEO almanı tavsiye ederim onun dışındakiler dümdüz VA panel.
Eski model G9 ile NEO G9 arasındaki fark 1:23

NEO G9 ile Yeni OLED G9 arasındaki fark 3:26
asus rog oled vardı onu düşünüyordum.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

OLED monitörler daha yeni piyasaya girdi sayılır ürünün fiyatı 35 bin TL. OLED almak için çok mu erken ? ilerde OLED lerin fiyatı düşer mi ?​

Samsung OLED G9 49" 240 hz 0.03 ms Dual Qhd monitörü almayı düşünüyorum ancak 1 tane bile Türkçe incelemesi yok. Yabancı kanalları ve forumlara baktım ama sponsor işi gibi geldi hepsi sadece övüyorlar. Kullanan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?​

Amoled yanığı olayına dikkat etmek lazım. Telefonlar buna artık optimize edildi yazılım pikselleri ufak ufak değiştirerek yanmayı önlüyor ama PC de bu tip önlemler çok yaygın değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
tahsin özel
Onlarda çok iyi Ful OLED. VA panel yok diye biliyorum onlarda. Ama asus OLED konusunda biraz fiyat olarak tuzlu :(
asus 2k oled 40-45 k....4k oled 55-60k ....bu fiyatlara almak cidden bir açgözlülük şu anda..asus 2k ıps 16k şu anda..4k oled parasına 4 tane 2k ıps alabiliyorsun...şimdi 2 k ıps alıp 5 yıl sonra oled monitörlerde güvenlik ve yaygınlık durumu netleşince almak mantıklı gibi

Top Bottom