Neler Yeni

Öneri Online eğitim için masa mikrofonu önerisi verirmisiniz ? (Yaka mikrofonu olmaz)

StrangeRick

80+ Bronze
çok iyi benimki senin verdiğin örnekle aynı olması için yanına kalem pil değil ince pil konulması gerekirdi :D (Ayrıca Çok teşşekkür ederim büyük ihtimalle bunu alacağım

Batuhan5356

80+ Silver
Online eğitim için masa üstü mikrofonu önerisi Yaka mikrofonu olmaz çünkü benim eski bozulan mikrofon yaka mikrofonuydu ve sesi de almak zordu hemde her konuşacağım zaman elime alamam gerekiyordu birde oyuncu mikrofonu olmasın rampage falan işiklı mışıklı olmaasın mümkün olduğunca gamer ile alakası olmasın çünkü ders masam ayrı game masam ayrı ders yaptığım masada gamenin g sini bile işiğini bile görmeyi sevmiyorum

Edit:Ayrıca F/P bir ürün olsun F/P den ziyade ucuz olsun yani en fazla 100 TL ye kadar çıkarım belki ufak farklar olabilir

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Tronsmart sono al.
Hem mikrofon kalitesi iyi hem de tak çıkar olduğu için kullanışlı.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Öyleyim :)

Değişiyor, Duracell olanlar biraz daha metalimsi, Panasonic daha tatsız.
hocam ne kadar acelen var bende snopy sn 340m var daha pcm olmadığından adam gibi test yapamadım salı çarşamba gibi gelir istersen testini yapıp önerebilirim ha bide benimki 4 yıllık sesi kötü olabilir

Alpbruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alp Goksel
Online eğitim için masa üstü mikrofonu önerisi Yaka mikrofonu olmaz çünkü benim eski bozulan mikrofon yaka mikrofonuydu ve sesi de almak zordu hemde her konuşacağım zaman elime alamam gerekiyordu birde oyuncu mikrofonu olmasın rampage falan işiklı mışıklı olmaasın mümkün olduğunca gamer ile alakası olmasın çünkü ders masam ayrı game masam ayrı ders yaptığım masada gamenin g sini bile işiğini bile görmeyi sevmiyorum

Edit:Ayrıca F/P bir ürün olsun F/P den ziyade ucuz olsun yani en fazla 100 TL ye kadar çıkarım belki ufak farklar olabilir
Dostum cins misin gaming ürünleri ne ben gaming kulaklık ile çok rahat anliyorum sesimi de duyuruyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
hocam ne kadar acelen var bende snopy sn 340m var daha pcm olmadığından adam gibi test yapamadım salı çarşamba gibi gelir istersen testini yapıp önerebilirim ha bide benimki 4 yıllık sesi kötü olabilir
Konu sahibi ben değilim ki, benim halihazırda kullandığım bir mikrofon var zaten, öneri istemiyorum :)

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Top Bottom