Neler Yeni

Öneri Online Offline farketmez oyun tavsiyesi istiyorum oyun kendisine kitlesin beni

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
artık online oynamaktan o kadar sıkıldım ki bırakın pc ye girmeyi eve gelmiyorum bana hikayeli yada online ama cs valo warzone tarzında olmayan oyunlar lazım varsa bildiğiniz insanı kitleyecek oyunlar önerilerinize açığım

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
eğer xbox game pass varsa Wolfenstein serisine bakabilirsin bu aralar beni baya sardı (hikayeli oyun)

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
artık online oynamaktan o kadar sıkıldım ki bırakın pc ye girmeyi eve gelmiyorum bana hikayeli yada online ama cs valo warzone tarzında olmayan oyunlar lazım varsa bildiğiniz insanı kitleyecek oyunlar önerilerinize açığım

Hack&Slash olarak FF XV , Monster Hunter World , Dead Cells , Hades

Souls Like : Sekiro , Dark Souls serisi , Nioh 2

RPG : Fallout 3 , nw ve 4 (76 deneyebilirsiniz oynayanlar en son oyunun baya güzel olduğunu söylüyorlar ilk haline oranla bence alınır 42 tl olunca.)
Elder Scrols Skyrim , Oblivion ve Online , Stardew valley

Yarış: NFS 2015 ve Paypack , Forza Horizion serisi , Simülasyon olarak Motorsport 7 diyecektim satıştan kalktı , Sim olarak Project Cars 2 ;arcade olarak 3. oyununu öneririm. Crew 2 bu oyunu oynayacaksanız sadece kafa boşaltmak olsun amacınız eğer az da olsa gerçekçilik arıyorsanız oynamayın.

FPS : Arcade olarak DOOM , Wolfenstein , Battlefield , COD ; Gerçekçi ise İnsurgency 1 & 2 , Day Of Infamy ; Savaş Simülasyonu olarak Arma 3 , Steel Division , Hell Let Loose , Squad

Online Rekabetçi olarak Overwatch neden mi önerdim çünkü kitlesi kaliteli , hile yok denecek kadar az ve oyun pahalı olduğundan Smurf diğerlerine oranla daha az.

Dövüş oyunu: Mortal Kombat 10 ve 11 , Tekken 7 , Street Fighter 5 , İnjustice 2 , Street Fighter X Marvel

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,145
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Rdr 2 oyna kesinlikle. Aşık olursun.

cNaiNN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
emircan özütemiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hack&Slash olarak FF XV , Monster Hunter World , Dead Cells , Hades

Souls Like : Sekiro , Dark Souls serisi , Nioh 2

RPG : Fallout 3 , nw ve 4 (76 deneyebilirsiniz oynayanlar en son oyunun baya güzel olduğunu söylüyorlar ilk haline oranla bence alınır 42 TL olunca.)
Elder Scrols Skyrim , Oblivion ve Online , Stardew valley

Yarış: NFS 2015 ve Paypack , Forza Horizion serisi , Simülasyon olarak Motorsport 7 diyecektim satıştan kalktı , Sim olarak Project Cars 2 ;arcade olarak 3. oyununu öneririm. Crew 2 bu oyunu oynayacaksanız sadece kafa boşaltmak olsun amacınız eğer az da olsa gerçekçilik arıyorsanız oynamayın.

FPS : Arcade olarak DOOM , Wolfenstein , Battlefield , COD ; Gerçekçi ise İnsurgency 1 & 2 , Day Of Infamy ; Savaş Simülasyonu olarak Arma 3 , Steel Division , Hell Let Loose , Squad

Dövüş oyunu: Mortal Kombat 10 ve 11 , Tekken 7 , Street Fighter 5 , İnjustice 2 , Street Fighter X Marvel
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rdr 2 oyna kesinlikle. Aşık olursun.
bir ara düşünmüştüm eski sistemdeyken şimdi hiç aklıma gelmemişti iyi hatırlatma teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom