Neler Yeni

Online oyunlar bir zombi oyununu arıyorum

Kyrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kishi Ken
Merhabalar, eskiden acayip şekilde tarayıcı oyunları oynardık hepimiz. o zamanlardan kalma güzel oyunları arıyorum ve birçoğunu buldum fakat en sevdiklerimden bir tanesi eksik. oyunu baştan sona tam anlamıyla hatırlıyorum belki ismini hatırlayan bulabilecek biri vardır diye yazdım umarım aradığım oyunu bulurum. Zombi türü bir oyundu oyunun genel amacı sigara içip duran zombiler bizim binamıza yaklaşmaya çalışıyordu biz 2 kişi olarak (biri npc yardımcıydı) onları vuruyorduk gece geçiyordu oyun bölüm sonları yeni silahlar alabiliyorduk, oyunun ilerleyen kısımlarında zombi dolu arabalar, balonlar vb de geliyordu. oyunun sonunda dev bir araba geliyordu ve onu patlatıp kazanıyorduk. Hepsi binadaki bir bebeği sigaradan korumak içindi sanırsam. oyun yapımcısını ne yazık ki hatırlamıyorum ama detaylı çizim yapabilirim oyun ana sayfası olsun oyun içi olsun bulabilecek bir arkadaş varsa ... lütfen yazsın

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,885
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Oyunu bulamadım ama bu oyunun yapımcısı kimse ellerinden öpüyorum. Sigara içenlere gönderme yapıp zombilere benzetmiş. Amaçta küçük çocukları bu zombilerden yani sigara içen insanlardan korumakmış, vay be.

Kyrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kishi Ken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu bulamadım ama bu oyunun yapımcısı kimse ellerinden öpüyorum. Sigara içenlere gönderme yapıp zombilere benzetmiş. Amaçta küçük çocukları bu zombilerden yani sigara içen insanlardan korumakmış, vay be.
evet çok eski ve güzel bir oyundu... denediğin için çok çok teşekkür ederim

Kyrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kishi Ken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom