Neler Yeni

Onvo 32" Televizyon Alınır mı?

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
Mutfakta kullanmak için televizyon almak istiyorum. Boyutu istediğim gibi. Dahili uydu alıcılı ve mümkünse internet özellikli bir televizyon istiyordum. Bu televizyonun kendinden uydu alıcısı ve internet özelliği olduğu yazıyor. Mutfağa alacağım için mümkün olduğu kadar düşük bütçeli bir şey bakıyorum. Onvo OV32150 32" Televizyon sizce alınır mı tecrübesi olan var mı fiyat: 2300TL

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Ah eski dostum Onvo ah güzel televizyon idi vesselam

ADANALIKingKong

80+ Bronze
Mutfakta kullanmak için televizyon almak istiyorum. Boyutu istediğim gibi. Dahili uydu alıcılı ve mümkünse internet özellikli bir televizyon istiyordum. Bu televizyonun kendinden uydu alıcısı ve internet özelliği olduğu yazıyor. Mutfağa alacağım için mümkün olduğu kadar düşük bütçeli bir şey bakıyorum. Onvo OV32150 32" Televizyon sizce alınır mı tecrübesi olan var mı fiyat: 2300TL
Vallahi bende 43 veya 50 olanını düşünüyorum bir türlü karar veremedim.

• Beğen
Reaksiyonlar: W4RM

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ah eski dostum Onvo ah güzel televizyon idi vesselam
Pek bir beklentim yok sadece bozulmasın ve youtube, netflix vs kasmadan girebilsin fiyatıda diğerlerine göre uygun geldi hem internetli hem kendinden uydu alıcılı. Diğerleri 3000TL nin üzerindeyken bu 2300TL. Ucuz olmasından çekiniyorum alınır mı sizce?

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Pek bir beklentim yok sadece bozulmasın ve youtube, netflix vs kasmadan girebilsin fiyatıda diğerlerine göre uygun geldi hem internetli hem kendinden uydu alıcılı. Diğerleri 3000TL nin üzerindeyken bu 2300TL. Ucuz olmasından çekiniyorum alınır mı sizce?
Kasmadan giriyordu, YouTube de hesaba girememe hatası alırsanız Onvo için rehber videosu yok onun dışında güzel.

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
Vallahi bende 43 veya 50 olanını düşünüyorum bir türlü karar veremedim.
Fiyatlar muadillerine göre uygun ve özellikleri güzel ucuz olması düşündürüyor açıkçası bir sorun olabilir mi diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasmadan giriyordu, YouTube de hesaba girememe hatası alırsanız Onvo için rehber videosu yok onun dışında güzel.
Hesaba girememe gibi bir hata alırsam hesaba girmeden youtube kullanamazmıyım

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Fiyatlar muadillerine göre uygun ve özellikleri güzel ucuz olması düşündürüyor açıkçası bir sorun olabilir mi diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesaba girememe gibi bir hata alırsam hesaba girmeden youtube kullanamazmıyım
Kullanırsın

B0ra

80+ Bronze
Ekran çözünürlüğü daha yüksek ama daha küçük bir tv var. Hem markası Vestel bilindik yani.

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
Ekran çözünürlüğü daha yüksek ama daha küçük bir tv var. Hem markası Vestel bilindik yani.
Hem ekran daha küçük, hemde internet özelliği yok ne kadar mantıklı bilemedim.

• Beğen
Reaksiyonlar: B0ra

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Atmaca elektroniğin ürettiği bir markaymış. Sunny markasının da Atmaca elektronikle bir bağlantısı vardı diye hatırlıyorum. Farklı markalarla benzer ürün satma mantığıyla yapılmış olabilir belki emin değilim.
Vestel 32FA9500 modelini kullanıcısı olarak öneririm. Arada fiyat farkı vardır muhakkak ancak panelin Full HD olması, servis yaygınlığı/kalitesi ve Android TV oluşu gibi avantajları mevcut.

• Beğen
Reaksiyonlar: W4RM

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ancak aynı televizyonu ben de almak istiyorum. Siz aldınız mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,317
Üyeler
142,112
Son üye
Razien
Top Bottom