Neler Yeni

Onvo tv alinir mi? Akilli tv olmayan modelini almak mantikli mi?

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Onvo tv nasildir 32inc olan modelini 2200 tl de. alacagim, aile büyüklerinin odasina kuracamda, akilli tv olan model 800 tl daha pahali, o fiyati verecegime ilerde gerek olursa tv box felan alayim diyorum, sizin dusunceleriniz nedir arkadaslar?

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Mi stick alırsın mantıklı düşündüğün
Onvo tv nasildir 32inc olan modelini 2200 TL de. alacagim, aile büyüklerinin odasina kuracamda, akilli tv olan model 800 TL daha pahali, o fiyati verecegime ilerde gerek olursa tv box felan alayim diyorum, sizin dusunceleriniz nedir arkadaslar?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Onvo tv nasildir 32inc olan modelini 2200 TL de. alacagim, aile büyüklerinin odasina kuracamda, akilli tv olan model 800 TL daha pahali, o fiyati verecegime ilerde gerek olursa tv box felan alayim diyorum, sizin dusunceleriniz nedir arkadaslar?
Ben 42” akilli tv olan modelini aldim
malzemesi plastiği çok kaliteli değil
uygulamalar arasi gecis te yavaslayabiliyor ama cok ust duzey bi tv olmadigi icin normal.
Ekran kalitesi guzel renkleri fena degil.
Sesi de film moduna mi ne alinca guzel oluyordu.
Dizi falan izledim netflixten, uygulamalar biraz yavas olsa da gayet akiyordu tv.
Tv modunu hic kullanmadim sadece youtube netflix disney falan

Son düzenleme:

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Emre Yılmaz
Hocam bi de her markanın kendi yazılımı vs oluyor heralde akıllı tv olarak. Bence tv box almak daha mantıklı. Bazılarında akıllı tv vs yazıyor ama performansı çok kötü oluyor onun yerine bilinen bi tv box daha uzun ömürlü daha kaliteli olur

3xPower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Y.
Bizde yakın zamanda tv aldık onvo, axen vs renkleri canlı değil mağazadan incele bence

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kalite beklemiyorum acikcasi, nefes alsin yeter

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Biz 39" olanını yaklaşık 4-5 ay önce satın aldık. Sadece televizyon izlemek amacıyla alınabilir. Bir de yanında mi stick alırsın tadından yenmez. Bir problem yaşamadık. Tabii ki kalite beklemek doğru olmaz.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz 39" olanını yaklaşık 4-5 ay önce satın aldık. Sadece televizyon izlemek amacıyla alınabilir. Bir de yanında mi stick alırsın tadından yenmez. Bir problem yaşamadık. Tabii ki kalite beklemek doğru olmaz.
Mi stick alinca iptv kurabilir miyim hocam? Maclari felan babam izlemeyi sever

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye