Neler Yeni

OPPO A74 Kasma Sorunu?!

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Bende OPPO A74 cihazı mevcut. Lakin son zamanlarda aşırı derece donma kasma oluyor (oyunlarda hariç, Instagram gibi uygulamalar arası geçişlerde veya main launcher'da) sistemi yeniledim ama yine bir fayda olmadı yedekleme işlemi falan (Windows Sistem Koruması gibi) yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur bir türlü çözemedim:D (Ha bu arada depolamada hiç bir sorun yok fazlaca yer var)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bende OPPO A74 cihazı mevcut. Lakin son zamanlarda aşırı derece donma kasma oluyor (oyunlarda hariç, Instagram gibi uygulamalar arası geçişlerde veya main launcher'da) sistemi yeniledim ama yine bir fayda olmadı yedekleme işlemi falan (Windows Sistem Koruması gibi) yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur bir türlü çözemedim:D (Ha bu arada depolamada hiç bir sorun yok fazlaca yer var)
Hocam opponun herhalde o A dan Z ye her modelinde var Eniştem Reno 5 lite Dedem a5 2020 kullanıyor ikisindede bu sorun var maalesef bende a5 ile aynı anda alınan y7 2019 duruyor hala taş gibi kasmadan donmadan kullanabiliyorum (yedek telefon olarak duruyor artık note 10s şuan ana telefonum)

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Oppo, find serisi dışında iyi telefon yapmıyor sanırım. Bende a54, annemde a5 2019 var ve cayır cayır kasıyor ikisi de.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam opponun herhalde o A dan Z ye her modelinde var Eniştem Reno 5 lite Dedem a5 2020 kullanıyor ikisindede bu sorun var maalesef bende a5 ile aynı anda alınan y7 2019 duruyor hala taş gibi kasmadan donmadan kullanabiliyorum (yedek telefon olarak duruyor artık note 10s şuan ana telefonum)
Samsung veya Xiaomi düşünüyorum Nite serisi olarak, Samsung modellerinde sıfır yok gibi duruyor, Xiaomi de pek güven alamadım çok şikayet var. Açıkçası oyun tarafında değilim tasarım yapıyorum yeri geliyor edit yapıyorum bunları şuanki telefonda hic yapamıyorum :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung veya Xiaomi düşünüyorum Nite serisi olarak, Samsung modellerinde sıfır yok gibi duruyor, Xiaomi de pek güven alamadım çok şikayet var. Açıkçası oyun tarafında değilim tasarım yapıyorum yeri geliyor edit yapıyorum bunları şuanki telefonda hic yapamıyorum :/
Note*

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Note*
Xiaomide redmi yerine normal xiaomi modellerine bakman daha iyi olur açıkçası HyperOS güncellemesi gelicek onu merak ediyorum ben Samsung tarafında A34 bakabilirsin üzmez ayrıca biraz bütçem var falan dersen eğer S serisi modellere bak samsungda

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benzer yavaşlama sorunu nedeniyle Oppo'dan Note 10s'e geçtim ben de. Oppo A5 S idi.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomide redmi yerine normal xiaomi modellerine bakman daha iyi olur açıkçası HyperOS güncellemesi gelicek onu merak ediyorum ben Samsung tarafında A34 bakabilirsin üzmez ayrıca biraz bütçem var falan dersen eğer S serisi modellere bak samsungda
Bütçeleri neler güvendiğin telefonların atar mısın ?

Benzer yavaşlama sorunu nedeniyle Oppo'dan Note 10s'e geçtim ben de. Oppo A5 S idi.
Halledeceğiz bir şekilde :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla bu kat kat daha iyi 2. elini 4k ya almıştım bundan sonraki telefonum ya Xiaomi 13 samsung s24 yada iphone 15 falan olur

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
YUSUF KAYA
bende de vardı o yüzden sattım reis eskiyo telefon satmanı tavsiye ederim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bende de vardı o yüzden sattım reis eskiyo telefon satmanı tavsiye ederim
Valla teyzemde s6 vardı kaymak gibi telefon hala bataryasını yaptırıp hafızasını yükseltse hala kullanırdı tabi uğraşmak istemedi gitti yeni telefon aldı kendine

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom