Neler Yeni

Yardım OPPO A74 nasıl format - yazılım atabilirim

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet polat
Telefoncuya verdim batarya yada tuşun filmindendir dedi batarya denemiş olmamış orijinal olanı geri takmış sonra güç tuşunun filminde sorun var dedi yaşadığım şehirde bulamadılar istanbuldan buldular getirdiler değiştirdiler ben telefonu verirken arayüze geçiyodu reset tuşuna ince bişi sokup reset atmayı denedim sonra arayüzede geçmedi sadece oppo yazısı kapanış oppo yazısı şarj bitene kadar sonra telefon arayüze geçmiş ama açılmıyo reset tuşunu denemeden önceki haline döndü neyse dedim sen bana orijinal parçamı tak iade yap dedim orijinal parçayı taktı verdi güç tuşum çalışıyo ancak ses açma kapama tuşları çalışmıyo yazılım format nasıl atabilirim iki tuş çalışmıyor dediğim gibi butonlar kırık butonda bulamadığım için yaptıramıyom bi şekilde format yazılım vs. atmam lazım varmıdır bir bilen.

Farex

80+ Bronze
Yazılım atamazsın ama root üzerinden format atabilirsin internette videoları vardır.

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim kendini yırt istersen ama farketmez yolu yok neyi zorluyorsun biliyorum da söylüyorum yani.
ah be riske girmek istemiyorum sadece servise fln mı göndersem acaba serviste sorun yaşayanda çok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom