Neler Yeni

Oppo Reno 5 - Redmi Note 10 Pro - Galaxy A52 hangisi?

kaanxkaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Merhaba, yeni bir telefon almaya karar verdim ve bütçem en fazla 5 bin TL civarı. Araştırdığım kadarıyla bu 3 cihaz arasında kaldım. Bu üç cihaz arasından hangisini tavsiye edersiniz?

Oyun oynamayacağım
Sosyal medyayı çok sık ve aktif kullanırım
Fotoğraf kalitesine önem veririm ve çok fotoğraf çekerim

Bundan 1 sene sonra bile kolay kolay kasmayacak, donmayacak ve takılmayacak cihaz hangisidir? Güncelleme açısından da beni üzmezse sevinirim.

Samsung Galaxy A52
Oppo Reno 5
Redmi Note 10 Pro

NOT: Eğer yukarıdaki cihazlardan çok çok daha üstün ise (telefonlar konusunda bilgim yok) bütçemi biraz daha zorlayıp Galaxy S20 FE alabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
Dxomark kamera puanlarına baktımızda a52 102 oppo 121 redmi 106 s20fe 115 ama exynos lu modeliyle değerlendirilmiş snapdragon modeliyle arada fark olucaktır işlemci olarak s20fe oyun performansı olarak seni daha çok tatmin edicektir sosyal medya ve kamera konusunda
her telefonun kamerası farklı biri doğal bir görüntü verirken biri efekt uygulamış gibi gözüküyor orası artık senin göz zevkine kalmış
uzun süre olarak hepsi seni memnun eder a52 5g ye de baka bilirsin isteklerine uygun bir telefon

kaanxkaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dxomark kamera puanlarına baktımızda a52 102 oppo 121 redmi 106 s20fe 115 ama exynos lu modeliyle değerlendirilmiş snapdragon modeliyle arada fark olucaktır işlemci olarak s20fe oyun performansı olarak seni daha çok tatmin edicektir sosyal medya ve kamera konusunda
her telefonun kamerası farklı biri doğal bir görüntü verirken biri efekt uygulamış gibi gözüküyor orası artık senin göz zevkine kalmış
uzun süre olarak hepsi seni memnun eder a52 5g ye de baka bilirsin isteklerine uygun bir telefon
Cevap için çok teşekkürler. Bahsetmiş olduğunuz A52 5G modeline de bir göz atacağım.

Birkaç kişi daha yorum yaparsa sevinirim. Telefonu bu akşam sipariş vereceğim ona göre. Konu güncel+

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,020
Üyeler
151,487
Son üye
RuzgarY
Top Bottom