Neler Yeni

Orta, küçük sayılabilecek claw tutuş için 1200TL kablosuz mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Bütçem fazla yok almışken kalitelisini almak istiyorum fakat kablosuz olsun istiyorum. Razer Viper Mini kablolu modeli tam elime göre fakat kablosuz olanı aşırı pahalı. Bu bütçeye güzel bir kablosuz mouse tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
kilan embappe

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sadece oyunlarda mouse yavaşlama yapmasın yeterli, malzeme kalitesi ve sarjı da uzun gidiyorsa benim için yeterli switch falan fazla anlamıyorum. Genelde rampage fury z tavsiye edilmiyor onun için şüphedeyim

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
kilan embappe
Sadece oyunlarda mouse yavaşlama yapmasın yeterli, malzeme kalitesi ve sarjı da uzun gidiyorsa benim için yeterli switch falan fazla anlamıyorum. Genelde rampage fury z tavsiye edilmiyor onun için şüphedeyim
Fury Z nerede tavsiye edilmiyor 1k mouse konularında en çok önerilen mouse neredeyse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fury Z nerede tavsiye edilmiyor 1k mouse konularında en çok önerilen mouse neredeyse.
Razer Orochi v2 almayı düşünüyordum fakat çok küçük olması ve rgb olmadığı için pek içime sinmiyor. Sarjı iyi gidiyor mu fury z nin ?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,129
İsim
kilan embappe
Razer Orochi v2 almayı düşünüyordum fakat çok küçük olması ve rgb olmadığı için pek içime sinmiyor. Sarjı iyi gidiyor mu fury z nin ?
Orochi V2 de alabilirsiniz... Ve fury Z'nin de böyle bir incelemesini bırakayım

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/