Neler Yeni

Orta segment (biraz düşük gerçi) pc için "Oyun" önerileri

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
Teşekkür ederim cevabınız için zaten indirme listesi hazırlamıştım tavsiyeniz üzere oyunu en üst sıraya aldım :D
Ne mutlu bana, eklersen beraber oynayabiliriz

EnesBey#6970 Discorddan ekle konuşarak daha eğlenceli olabilir

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk
ETS2

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Tunç
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için hepsini not aldım ama size bir sorum olacak Cs:go global'de oyuna giriş yaparken dust 2 seçiyorum normal başlatıyorum ama oyun yüklenirken map yüklenirken rahat bi 2 3 hatta 4 5 dakika bekletiyor girene kadar oyun yarılanıyor bunun nedeni nedir oyunda herhangi bir donma olmuyor girince lakin girişte sorun yaşıyorum ram'den olabilir mi acaba 4 gb ram yoksa başka bir nedeni olabilir mi.
Dostum Overwatch, Paladins ve Fortnite oyunlarını eklemeyi unutmuşum. Bu oyunları da tavsiye ederim (y). Eğer kendine göre ve bilgisayarının kaldırabileceği gibi bir oyun bulamadıysan, bunlara da mutlaka bir göz atmalısın bence.

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Dostum Overwatch, Paladins ve Fortnite oyunlarını eklemeyi unutmuşum. Bu oyunları da tavsiye ederim (y). Eğer kendine göre ve bilgisayarının kaldırabileceği gibi bir oyun bulamadıysan, bunlara da mutlaka bir göz atmalısın bence.
Fortnite hariç diğerlerine bakıcam ama önce harddisk tedarik edip indirdiğim oyunları indirmem gerekiyor sanırım :D bunun içinde yeterli zamanımın olduğunu düşünüyorum teşekkür ederim.

ÖmerF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ömer Faruk
Cs go
Rainbow six siege
Pubg
Assasins Creed
Call of Duty serileri

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Ne mutlu bana, eklersen beraber oynayabiliriz

EnesBey#6970 Discorddan ekle konuşarak daha eğlenceli olabilir
Dostum Warframe için pcde yeterli depolama alanı yok şu anda malesef :D ama istersen başka oyunlar oynayabiliriz istek attım nick Ms.Fizu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Kandemir
Instagram
omeerkandemir
Steam
omerkandemir
Facebook
omerkandemir97
Selamlar, ben aşağıya bağlantılarını bıraktığım 3 adet oyunu oynarken çok zevk almıştım. Oyunların 8 byte olmaları sende ön yargı uyandırmasın. Şans vermeni kesinlikle tavsiye ederim.​

Punch Club - Papers, Please - Beat Cop

PopsUncle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mustafa Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Film ve Müzik
Discord
PopsUncle#1807
Pc özellikler:
İşlemci: İntel Xeon X5450 3.08 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7770 1 GB 128 Bit
Ram: 4 GB 1066 MHz
SSD yok malesef sistem baya düşük biliyorum ama GTA V 60 FPS Normal ayarlarda çok rahat oynuyorum PUGB Lite Ultra ayarlarda 80 90 Fps rahat görüyorum size zahmet bildiğiniz daha çok Fps tarzı oyunlar önerir misiniz.
Öncelikle sistemin çokta kötü değil orta.
Hikayeli Kesinlikle Oynaman gereken Oyunlar !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mount & Blade Warband ( sıkılınca mod indir rahatlıkla 1000 saat oynarsın )
Far Cry 3
Spec Ops The Line
Call Of Duty Modern Warfare serisi
The Forest
Tomb Raider Serisi (2010 yılları yapımı)
Batman Arkham( Asylum - City - Knight ) sırayla oynarsan hikayeyi takip edersin en azından
Company of Heroes (1-2)
L.A. Noire (dedektiflik polisiye oyunu )
Dying Light
Skyrim ( skyrim işte )
SOMA ( çoğu kişinin bilmediği yorumlarına baktığımda korku oyunumu yoksa değilmi çözemediğim oynamadan aşık olduğum oyun )
The Long Dark
Sniper Elite
Middle Earth Shadow serisi
Metal Gear Solid serisi
Max Payne
Mass Effect
Mafia ( oyna oynat oynattır )
Dishonored
Assassins Creed serisi ( işte assassins oynamadıysan kayıp büyük kayıp)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Steam istek listem ve kütüphanem
MORDHAU Hell Let Loose Europa Universalis IV Hearts of Iron IV Dying Light State of Decay 2: Juggernaut Edition Squad Post Scriptum
The Elder Scrolls® Online DayZ Hunt: Showdown Outward The Evil Within 2 Terminator: Resistance This Land Is My Land
Red Dead Redemption 2
Astroneer Killing Floor 2 Green Hell The Beast Inside Hurtworld Rising Storm 2: Vietnam Verdun
The Walking Dead Steep Scum Northgard Last Year theHunter: Call of the Wild Space Engineers Raft
Ultimate Fishing Simulator Dead By Daylight Gang Beasts Company of Heroes 2 Company Of Heroes Borderlands M&B:Warband
Out Of Reach Neverinth BigFoot Pummel Party Besiege Paint the town red Tower Unite Stranded Deep We Were Here Together
Subsistance Stilt Fella Reign Of Kings Medieval Engineers Portal 1-2 Hellblade: Senua's Sacrifice Witch It Zookeeper
Conqueror's Blade Rainbow Six siege Rust VRChat Payday2 Party Panic Human Fall flat Hand Simulator - survival insurgency
friday the 13th Dont Starve Together Brawlhalla Battlerite ARK Life İs Strange Trove

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
Dostum Warframe için pcde yeterli depolama alanı yok şu anda malesef :D ama istersen başka oyunlar oynayabiliriz istek attım nick Ms.Fizu
Dostummmm, bu aralar bi eleman ile başım dertte ikide bir başka hesaplarla istek atıyordu bende o hesaplardan biri zannettim isteğini reddermiştim. :DDDDD

Yeniden atar mısın rica etsem :D

egemends

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Egemen
Instagram
egemends
tarihe eski çağ savaşlara ve taktiksel oyunlara ilgin varsa mount and blade warband öneririm ayrıca çeşitli modlar yükleyip oyunu daha zevk verici hale de getirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Umut Koç
be
Pc özellikler:
İşlemci: İntel Xeon X5450 3.08 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7770 1 GB 128 Bit
Ram: 4 GB 1066 MHz
SSD yok malesef sistem baya düşük biliyorum ama GTA V 60 FPS Normal ayarlarda çok rahat oynuyorum PUGB Lite Ultra ayarlarda 80 90 Fps rahat görüyorum size zahmet bildiğiniz daha çok Fps tarzı oyunlar önerir misiniz.
bence far cry 3 ü kesinlikle oyna çok güzel ama ben 3 ü oynadıktan sonra 4 e baktım biraz aynı olduklarından sanırım beni pek sarmamıstı farcry 4 bence farcry 3 daha güzel bide ryse son of rome oynayabilirsin çok güzel bir oyun sonrasında önereceğim oyunlar
tomb raider ve dying light gerçi dying light beni pek sarmamıstı

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
be

bence far cry 3 ü kesinlikle oyna çok güzel ama ben 3 ü oynadıktan sonra 4 e baktım biraz aynı olduklarından sanırım beni pek sarmamıstı farcry 4 bence farcry 3 daha güzel bide ryse son of rome oynayabilirsin çok güzel bir oyun sonrasında önereceğim oyunlar
tomb raider ve dying light gerçi dying light beni pek sarmamıstı
Far cry 4 ile tomb raider'i oynuyorum diğerlerinide deniyeceğim teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,822
Üyeler
152,340
Son üye
mustafa81zbn
Top Bottom