Neler Yeni

Ortaokulda Devamsızlıktan Sınıfta Kalır mıyım?

hpxtech

80+
7.Sınıfım 23,5 özürlü 8,5 gün özürsüz devamsızlığım var.

Sınıfta Kalır mıyım ya da belge alır mıyım?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kalırsın gibi. Özürlü fazla biraz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sildiremez miyim? Bazı yerlerde özürlü devamsızlık geçersiz diyor bazıları belge alamazsın diyor bazıları kalırsın diyor.
Belge alamıyorsun zaten. Geçirirler bence. Ortaokulsun sonuçta.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
ailenle müdürün yanına gitmekten başka çaren yok kalırsın diye biliyorum

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
7.Sınıfım 23,5 özürlü 8,5 gün özürsüz devamsızlığım var.

Sınıfta Kalır mıyım ya da belge alır mıyım?
ben 8. sınıfken okulun bitmesine 1 ay kala tüm derslerimiz bitmişken türkçe hocamız 'biz tüm sene size son aylar okula gelin, okula gelin bakın kalırsınız demiştik. tüm sene sizi kandırdık siz şuan boşuna geliyosunuz. şuan ortaokulda devamsızlıktan kalma diye bir şey yok, silinir devamsızlıklarınız' demişti. tabi bu 2018 senesinde şuan nasıldır bilemem. zannediyorum ki devamsızlıktan sınıfta bırakmazlar ortaokulda puanlarında yeterliyse belgelerini alırsın

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 8. sınıfken okulun bitmesine 1 ay kala tüm derslerimiz bitmişken türkçe hocamız 'biz tüm sene size son aylar okula gelin, okula gelin bakın kalırsınız demiştik. tüm sene sizi kandırdık siz şuan boşuna geliyosunuz. şuan ortaokulda devamsızlıktan kalma diye bir şey yok, silinir devamsızlıklarınız' demişti. tabi bu 2018 senesinde şuan nasıldır bilemem. zannediyorum ki devamsızlıktan sınıfta bırakmazlar ortaokulda puanlarında yeterliyse belgelerini alırsın
Yeni MEB'den korkuyorum belge almamakta çok koyar bana.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
Yeni MEB'den korkuyorum belge almamakta çok koyar bana.
yeni sistemden haberim yok dediğim gibi ben geçmiş hikayemi anlattım. ortaokulda bırakıcaklarını zannetmiyorum en kötü müdür devamsızlıklarını silmek için velini çağırır, velinin onayını alır. ben lisedeyken müdür yardımcısı 3 kere devamsızlıklarımı silmişti. için rahat olsun yani. belge içinde herkes farklı bir şey söylüyorsa öğretmenine danışman daha doğru olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok koyar bana.
çıktısını yaparız sana üzülme :D

Top Bottom