Neler Yeni

ortaokullu kardeşimin okulda yaşadıgı durum icin abi olarak ne yapmalıyım

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
münazara diye bir şey varmıs iki sınıftan seçilen kişiler farklı konu alıp sunum yapıyo bunu da hocalar puanlıyolar
kardeşimin sınıfındaki grup 2 puan farkla kaybetmiş diye karşı sınıfın ogrencileri ve kendi sınıfının haylaz erkek ogrencileri laf atmıslar maç sonu kazanan takımın zorbalaması gibi dusunun foruma suan soylediklerini yazamıyorum
kardeşimin sınıfı ders anlamında okuldaki en iyi sınıf ama cok yaramaz ogrencileri olduug icin pek sevilen sınıf değil kardeşim kız ve eve gelince aglamaya basladı bende ne yapabilirim diye dusunmeye basladım
sizce ne yapmalıyım ben onun yerinde olsam onların attıgı lafları vs cokiyi cekilde geri yonlendirirdim ama işte kardeşim biraz alıngan biri susmus falan
ben 18 yaşındayım kardeşim de 7.sınıf aramızda altı yaş farkı var

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
An10im1i
Hayat zorbalarla dolu bırak korkuları ile kendi mücadele etsin.
Zamanı geldiğinde en iyi cevabı verir.
Sen onun kendisini geliştirmesi için imkan oluştur. Kafasını dağıtması için farklı etkinlikler bul.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Daha ortaokul. Ortaokulda zorbalık yüksek. Küfür edilmediği sürece sorun yok. Zorbalığı görecek ki ilerde zorbalığa karşı koyabilsin.

Kardeşine hazır cevaplığı öğretirsen zorbalar çok da uğraşamaz.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alkan Köroğlu
okula bir gün sen bırak kardeşini göz dağı vermiş olursun ya da çıkışta al

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
umt
Discord
umt#4257
münazara diye bir şey varmıs iki sınıftan seçilen kişiler farklı konu alıp sunum yapıyo bunu da hocalar puanlıyolar
kardeşimin sınıfındaki grup 2 puan farkla kaybetmiş diye karşı sınıfın ogrencileri ve kendi sınıfının haylaz erkek ogrencileri laf atmıslar maç sonu kazanan takımın zorbalaması gibi dusunun foruma suan soylediklerini yazamıyorum
kardeşimin sınıfı ders anlamında okuldaki en iyi sınıf ama cok yaramaz ogrencileri olduug icin pek sevilen sınıf değil kardeşim kız ve eve gelince aglamaya basladı bende ne yapabilirim diye dusunmeye basladım
sizce ne yapmalıyım ben onun yerinde olsam onların attıgı lafları vs cokiyi cekilde geri yonlendirirdim ama işte kardeşim biraz alıngan biri susmus falan
ben 18 yaşındayım kardeşim de 7.sınıf aramızda altı yaş farkı var
kendisi mücadele edecek ve bazı şeyleri öğrenecek

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Muhammet Çağrı
okula bırak veya çıkışa git. kendi mücadele edecek bu tarz şeylerle yaşıtım kardeşinle en çok zorbalık ortaokulda var.

bwNN

80+ Silver
En iyi seçenek idare ya da öğretmeniyle konuşman olur gidip ortaokul çocuklarını dövecek , azarlayacak değilsin.

Top Bottom