Neler Yeni

Oto yıkamacıların arabayı hor kullanması

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba çok zoruma gitti 2 gün önce bayiden yeni i20 aldım kendim benzinlikte yıkamaya kıyamadım oto yıkamaya geldim ben arabayı 3000 deviri geçirmedim oto yıkamacı arkadaş el freni ile pati çeke çeke kalktı kalbime indi sizce bunu neden yapıyorlar o sırada farklı araçta yoktu yıkamacı da. Gittiğim her yıkamacı böyle davranıyor araca bunu nasıl engellerim yavaş sürün desem de anlamıyor adam

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba çok zoruma gitti 2 gün önce bayiden yeni i20 aldım kendim benzinlikte yıkamaya kıyamadım oto yıkamaya geldim ben arabayı 3000 deviri geçirmedim oto yıkamacı arkadaş el freni ile pati çeke çeke kalktı kalbime indi sizce bunu neden yapıyorlar o sırada farklı araçta yoktu yıkamacı da. Gittiğim her yıkamacı böyle davranıyor araca bunu nasıl engellerim yavaş sürün desem de anlamıyor adam
Kendin yıkamalısın kanka
Laf dinlemez bunun gibiler

TİTAN.

80+ Platinum
Kanki bayidekiler de araca tazikli su vurma boyası kalkar falan diyorlar o yüzden çok korkuyorum
Kanka dibinden tutmayacaksın yani
Bir çok kez araba yıkadım hiç boyasının kalktığını görmedim
Oto yıkamada kiler tazikli su tutmuyor mu sanki

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka dibinden tutmayacaksın yani
Bir çok kez araba yıkadım hiç boyasının kalktığını görmedim
Oto yıkamada kiler tazikli su tutmuyor mu sanki
İlk arabam kanka kusura bakma daha acemiliği atamadım hep bizim Broadwayi yıkadım onda zaten rüzgar uçsun boya kalkıyordu

TİTAN.

80+ Platinum
İlk arabam kanka kusura bakma daha acemiliği atamadım hep bizim Broadwayi yıkadım onda zaten rüzgar uçsun boya kalkıyordu
Kusuru mu olur aga
Broadway için bir şey diyemem ama bir çok farklı araba yıkadım bir şey olmadı
Dikkatlice yıkamaya bak çekinme

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,028
İsim
uwu
arabanın motoru açılsın 0 araba alınca dağda dik yokuşta yada otobanda yüksek devirde kullan ilk motor açılınca daha az yakıyor ben en çok etkiyi dizel araçlarda gördüm

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arabanın motoru açılsın 0 araba alınca dağda dik yokuşta yada otobanda yüksek devirde kullan ilk motor açılınca daha az yakıyor ben en çok etkiyi dizel araçlarda gördüm
Rodaj işi var ya o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusuru mu olur aga
Broadway için bir şey diyemem ama bir çok farklı araba yıkadım bir şey olmadı
Dikkatlice yıkamaya bak çekinme
Anlayışın için sağol kankam♥️

Kara*

80+ Silver
evinin önünde hortum varsa onunla yıka kanka boya kalkma derdin olmaz kabaca tutarsın yeterli olur

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,251
İsim
.
Rica ederim kanka
Nasıl yıkanmasıyla alakalı tavsiye verebilirim
İstersen ytdan da bakabilirsin
Reis geçen yolda yürürken biri el freniyle kalktı corsaydı yanlış hatırlamıyorsam araba.
Bunlar harbiden niye böyle yapıyorlar

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
Apartman değilse evin önüne çek arabayı hortum varsa onunla bide bir bezle beraber yıkarsın hortum yoksada evdeki bi çeşmeye takarsın camdan dışarı verirsin hortumu yıkarsın. Sonuçta elin insanına laf anlatamazsın.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,251
İsim
.
Apartman değilse evin önüne çek arabayı hortum varsa onunla bide bir bezle beraber yıkarsın hortum yoksada evdeki bi çeşmeye takarsın camdan dışarı verirsin hortumu yıkarsın. Sonuçta elin insanına laf anlatamazsın.
Reis sence kendilerinde yok milletinki önemli değil kafasıyla mı yapıyorlar yoksa usnamışlarmı milletin arabasından ?
Hepsi aynı bu arada hepsi.

Top Bottom