Neler Yeni

Oyun alt+f4 çekmişim gibi kapanıyor

Ömer19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Merhaba iyi forumlar steamden cs2-apex legends oynuyorum oyun oynarken cs2 de apex legends te hiç bi hata vermeden kapanıyor alt+f4 çekmişim gibi hiç bi hata olay görüntülüyecisine baktığımda apex legends için easyanticheat kaldırması yapıyor cs2 için de olay görüntülüyecisinde fotoğraftaki gibi hatalar yazıyor bazen oynarken monitör vs her şey kapanıyor kasanın ışıkları açık kalıyor hemen pc kendini geri açıyor her iki oyunda kapanmadna önce 1 saniye felen donuyor öyle kapanıyor formatta attım sorunum düzelmedi lütfen yardımcı olurmusunuz.

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    22.5 KB · Hit: 16
  • 2.PNG
    2.PNG
    18.3 KB · Hit: 11
  • 3.PNG
    3.PNG
    4.6 KB · Hit: 8
  • 4.PNG
    4.PNG
    17.6 KB · Hit: 6
  • 5.PNG
    5.PNG
    17 KB · Hit: 8
  • 6.PNG
    6.PNG
    18.4 KB · Hit: 10

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhaba iyi forumlar steamden cs2-apex legends oynuyorum oyun oynarken cs2 de apex legends te hiç bi hata vermeden kapanıyor alt+f4 çekmişim gibi hiç bi hata olay görüntülüyecisine baktığımda apex legends için easyanticheat kaldırması yapıyor cs2 için de olay görüntülüyecisinde fotoğraftaki gibi hatalar yazıyor bazen oynarken monitör vs her şey kapanıyor kasanın ışıkları açık kalıyor hemen pc kendini geri açıyor her iki oyunda kapanmadna önce 1 saniye felen donuyor öyle kapanıyor formatta attım sorunum düzelmedi lütfen yardımcı olurmusunuz.

ne tür bir psu kullanıyorsun kaç watt
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde bilgisayar parçalarını yazabilir misin

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yağız Arslan Baytekin
3060 12 gb ekran kartı
i5 11400F işlemci
2x8 3200mhz ram
corsair 550W güç kaynağı
knk genelde bu durumlar güç kaynağı sebep olur
watt gücü yetersiz bana kalırsa çünkü birkaç saniye donar ve masaüstüne atar veyahüt reset atar yeniden başlar 650 watt güç kaynağıyla test et tanıdığın varsa

Ömer19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk genelde bu durumlar güç kaynağı sebep olur
watt gücü yetersiz bana kalırsa çünkü birkaç saniye donar ve masaüstüne atar veyahüt reset atar yeniden başlar 650 watt güç kaynağıyla test et tanıdığın varsa
güç kaynağı yetersiz kalsa olay görüntülüyecide yazmazmı

Top Bottom