Neler Yeni

Yardım Oyun/CS2 Oynarken bilgisayar kafayı yedi

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Mustafa
Merhaba arkadaşlar 2-3 saattir cs 2 oynuyordum bir sorun yoktu. Mola verip tekrar oynamaya başladım 1 saat yoldaş attım ve en sonda ekran gidip gidip geldi monitörün ışığı turuncu yanıp sonra yeşil yanıyordu sonra yine turuncu ve no signal bu şekilde döngüye girdi. (Tahminimce sistem açılıp kapanmıyor çünkü fanların ışıkları aralıksız yanıyordu.) kapatıp açtığımda sorunsuz açıldı. Ama merak ediyorum bilgisayara zararı olur mu? Neredeyse iki senedir böyle bir problem yaşamadım
Oyun içinde ekran kartım 68 işlemcim 60 dereceydi. sistem;
GTX 1660Ti
16 gb ram
Ryzen 5 3500x işlemci
650w 80+ psu ve bolca depolama alanı

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar 2-3 saattir cs 2 oynuyordum bir sorun yoktu. Mola verip tekrar oynamaya başladım 1 saat yoldaş attım ve en sonda ekran gidip gidip geldi monitörün ışığı turuncu yanıp sonra yeşil yanıyordu sonra yine turuncu ve no signal bu şekilde döngüye girdi. (Tahminimce sistem açılıp kapanmıyor çünkü fanların ışıkları aralıksız yanıyordu.) kapatıp açtığımda sorunsuz açıldı. Ama merak ediyorum bilgisayara zararı olur mu? Neredeyse iki senedir böyle bir problem yaşamadım
Oyun içinde ekran kartım 68 işlemcim 60 dereceydi. sistem;
GTX 1660Ti
16 gb ram
Ryzen 5 3500x işlemci
650w 80+ psu ve bolca depolama alanı
ekran kartı problemi gibi görünüyor bahsettiğiniz. daha önce yaşadınız mı böyle bir problem?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
görüntü kablosu temassızlık yapmış olabilir

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı problemi gibi görünüyor bahsettiğiniz. daha önce yaşadınız mı böyle bir problem?
Hayır ilk kez oldu. Tabi Cs 2 hem ekran kartımı hem işlemcimi sömürüyor aşırı yükten mi acaba diyeceğim. Ama daha önce de Cod Warzone da işlemci de gpu da yüksek kullanımlarda oynamıştım ama böyle olmamıştı hiç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,235
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom