Neler Yeni

Öneri Oyun-Film-Müzik İçin Kulaklık Arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aykut Mehmet Doğan
Twitter
aykutmehmetd
Herkese merhabalar öncelikle, Ağustos 2019 tarihinde Rampage SN-RX5 PLUS 7.1 kulaklığını almıştım. Fakat artık ömrünü doldurdu (baya kısa sürdü ürün pek iyi değilmiş). Bu kulaklığı şu an kullanıyorum ve şikayetim özellikle film/dizi izlerken (Netflixten izliyorum) bazı sahnelerde ses cızırdıyor ya da ses gidip geliyor. Genelde basslı yerlerde oluyor bu. Neyse, yeni bir kulaklık almaya karar verdim ve maksimum 250TL diye düşündüm. Maksimum 250 TL fiyata hem Oyun hem Film/Dizi hem de Müzik için kulaklık önerebilir misiniz? Oyun olarak Valorant/CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
İndirimde HS35 alabilirsin.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
biraz daha çıkabilirsen rampage drop plus

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
100 daha çıkabilirsen her konuda işini görebilecek Rampage Drop Plus'u alabilirsin gayet kaliteli bir kulaklık

fatih eren yenel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
fatih eren yenel
Herkese merhabalar öncelikle, Ağustos 2019 tarihinde Rampage SN-RX5 PLUS 7.1 kulaklığını almıştım. Fakat artık ömrünü doldurdu (baya kısa sürdü ürün pek iyi değilmiş). Bu kulaklığı şu an kullanıyorum ve şikayetim özellikle film/dizi izlerken (Netflixten izliyorum) bazı sahnelerde ses cızırdıyor ya da ses gidip geliyor. Genelde basslı yerlerde oluyor bu. Neyse, yeni bir kulaklık almaya karar verdim ve maksimum 250TL diye düşündüm. Maksimum 250 TL fiyata hem Oyun hem Film/Dizi hem de Müzik için kulaklık önerebilir misiniz? Oyun olarak Valorant/CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.
corsair hs35 yada arctis 1

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aykut Mehmet Doğan
Twitter
aykutmehmetd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerileriniz için teşekkürler. Biraz bekleyip Corsair HS35 alacağım.

Top Bottom