Neler Yeni

OYUN HESABI TİCARETİ NE KADAR RİSKLİ?

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
Aynı hesabı 5 kere satıp çeken gördüm 5 den sonra hesap banlanıyor ticket açarsan hesabı satın aldığını kanıtlarsan hesap ban yer hesap kitlenirse ilk sahibi olmadan açtırman imkansız yani kısaca bulaşma e-devlet bile satsa alma yani o derece
Çok çerengilli işler yani 😀 pubgde de telefon bağı falan vardı alt bağ deniyor işte.. aynı mantıkla sattığı hesabı çalanlara ben de rast geldim. Reklam olmasan ama kabasakalonline.c** 😄 güvenilir. Hiç dolandırılmadım

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
BehzatÇ
Çok çerengilli işler yani 😀 pubgde de telefon bağı falan vardı alt bağ deniyor işte.. aynı mantıkla sattığı hesabı çalanlara ben de rast geldim. Reklam olmasan ama kabasakalonline.c** 😄 güvenilir. Hiç dolandırılmadım
siteler para iadeni yapmazlar satıcının hesabını kapatırlar

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
siteler para iadeni yapmazlar satıcının hesabını kapatırlar
paranın miktarı çoksa ve başıma böyle bu şekilde olay gelirse ilk işim dava açmak, devlet her şey için log tutuyor, internette ağzı sulanmış 12 13 yaşındaki panelci veletler kendilerini dokunulmaz sanıyorlar :D beni babasının WhatsApp numarasıyla dolandırmaya çalışan oldu :ROFLMAO: 3 5 lira için değeceğini sanmıyorum isim ortada soy isim ortada...

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
BehzatÇ
paranın miktarı çoksa ve başıma böyle bu şekilde olay gelirse ilk işim dava açmak, devlet her şey için log tutuyor, internette ağzı sulanmış 12 13 yaşındaki panelci veletler kendilerini dokunulmaz sanıyorlar :D beni babasının WhatsApp numarasıyla dolandırmaya çalışan oldu :ROFLMAO: 3 5 lira için değeceğini sanmıyorum isim ortada soy isim ortada...
Valorant hesap alım satımı illegal olduğu için bişey alamazsın

Top Bottom