Neler Yeni

Oyun için 2k monitör arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Bütçe
8000
Merhabalar 2k monitör arıyorum bütçem 7-8k taksitle alacağım fps oyunlarını vs tam beceremiyorum o yüzden 240hz vs olmasına gerek yok teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Alev Fırtınası
Eyw hocam 8k altindakilerden en iyisi hangisidir hangisini önerirsin diğerlerine bütçe cikabilir miyim emin değilim
Gigabyte G27Q öneririm çünkü 10 bit paneli var. 10 bit 120 hz ile sınırlı olsa da hiç yoktan iyidir. Gigabyte GS27Q 8 bit, ama onun dışında hemen hemen aynı. Çok da bir fark olmaz yani. ViewSonic VX2780J-2K da 10 bit ama kontrast oranı kötü, o yüzden buna düşmeni hiç tavsiye etmem. Koorui GN07 ucuz ama hakkında kimse pek bir şey bilmiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyw hocam 8k altindakilerden en iyisi hangisidir hangisini önerirsin diğerlerine bütçe cikabilir miyim emin değilim
İdefix'ten 8 taksit ile alabilirsin. Zaten tüm sitelerin satıcısı aynı, direkt en iyi taksiti vereni seç gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte G27Q öneririm çünkü 10 bit paneli var. 10 bit 120 hz ile sınırlı olsa da hiç yoktan iyidir. Gigabyte GS27Q 8 bit, ama onun dışında hemen hemen aynı. Çok da bir fark olmaz yani. ViewSonic VX2780J-2K da 10 bit ama kontrast oranı kötü, o yüzden buna düşmeni hiç tavsiye etmem. Koorui GN07 ucuz ama hakkında kimse pek bir şey bilmiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İdefix'ten 8 taksit ile alabilirsin. Zaten tüm sitelerin satıcısı aynı, direkt en iyi taksiti vereni seç gitsin.
Saol hocam idefix cidden iyiymiste maalesef bende sadece enpara kredi kartı var en iyi taksit seceneklerini sunan da Amazon sanırım gigabytelardan birisini alacağım

Pckopat

80+ Silver
Belirttiğin bütçelere yakın VG27AQ1A modeline bakabilirsin. Başarılı bir monitör.

Top Bottom