Neler Yeni

Oyun için bir sistem toplamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
selim yıldırım
Bütçe
27000
işlemci intel olsa daha iyi olur amd taraftarı çok değilim
ekrankartı 4000 serisi altına düşmek istemiyorum
anakart çok bilgi sahibi değilim
kasa 650watt ve üstü güzel olur
ram 8x2 16gb iyi yeterli
ssd 1 tb lazım
ben bu sistemde valorant witcher3 rust gta5(fivem) fortnite gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum bana bu kriterlerde bi pc toplaıyabilrimyiz

Bünyamina

80+ Gold
ram 8x2 16gb iyi yeterli
ssd 1 tb lazım
ben bu sistemde valorant witcher3 rust gta5(fivem) fortnite gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum bana bu kriterlerde bi pc toplaıyabilrimyiz
Böyle bir sistem alabilirsin. Her parçası birbirinden kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
selim yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam güzelmiş bu 1080p de darboğaz yaparmı birde bu kasa küçük olanlardanmı küçük duruyor da

LoserIl

80+ Silver
ram 8x2 16gb iyi yeterli
ssd 1 tb lazım
Amd taraftarı değilsin ama alışman lazım amd tahtı alacak gibi. Daha ucuza, daha az güç çeken, daha hızlı, daha az ısınan işlemciler yapıyor. Yinede bütçenden dolayı @Bünyamina 'nın attığı mantıklı bir seçenek. Eğer acelesi yoksa indirim kovala 7500f+rtx 4060 ti sistem gelebilir bazen indirimler oluyor öyle. İllaki intel istiyorsanda I5 12400F+rtx 4060 ti sistem indirimide bekleyebilirsin ama 7500f AM5 soket ve daha hızlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam güzelmiş bu 1080p de darboğaz yaparmı birde bu kasa küçük olanlardanmı küçük duruyor da
Darboğaz yapmaz.

Bünyamina

80+ Gold

LoserIl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cahit Emin
ram 8x2 16gb iyi yeterli
ssd 1 tb lazım
son olaylardan sonra amd ye yönel bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
selim yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amd taraftarı değilsin ama alışman lazım amd tahtı alacak gibi. Daha ucuza, daha az güç çeken, daha hızlı, daha az ısınan işlemciler yapıyor. Yinede bütçenden dolayı @Bünyamina 'nın attığı mantıklı bir seçenek. Eğer acelesi yoksa indirim kovala 7500f+rtx 4060 ti sistem gelebilir bazen indirimler oluyor öyle. İllaki intel istiyorsanda I5 12400F+rtx 4060 ti sistem indirimide bekleyebilirsin ama 7500f AM5 soket ve daha hızlı

Darboğaz yapmaz.
hocam 7500f li kasa vatan da varmıdır adanda yaşıyorum burda itopya gibi mağazalar yok vatan var aile çok internet alışveriş taraftarı değil

LoserIl

80+ Silver
Şuanda bütçene uygun olduğunu sanmıyorum dediğim gibi indirim beklemek lazım ama bakarım şimdi

LoserIl

80+ Silver
Şuanda vatanda 7500f işlemcili sistemlerin hiçbiri alınmaz. Zaten genelde sorunlu ekran kartı modeli kullanılmış düzgün olanda da ramler vs. kötü

çok bi fiyat farkı varmı 30 üstü değilse zorlarız
30dan ucuzu var ama alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
selim yıldırım
Şuanda vatanda 7500f işlemcili sistemlerin hiçbiri alınmaz. Zaten genelde sorunlu ekran kartı modeli kullanılmış düzgün olanda da ramler vs. kötü

30dan ucuzu var ama alınmaz
anladım yani o arkdaşın önerdiği sistem gideri varmı birde bunlar freedos geliyor işletim sistemi sizce burdan alıyımmi ve hangisini alim yoksa kaçak mı kurim

LoserIl

80+ Silver
anladım yani o arkdaşın önerdiği sistem gideri varmı birde bunlar freedos geliyor işletim sistemi sizce burdan alıyımmi ve hangisini alim yoksa kaçak mı kurim
Bu sistemden bahsediyorsan alınır. AM5 Daha mantıklı ama bulmak sıkıntı o yüzden 12400f'li sistem alınır. Kaçırmadan al fiyat artabilir indirimde şuan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,212
Üyeler
154,194
Son üye
impatientanx
Top Bottom