Neler Yeni

Öneri Oyun için laptop önerisi

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
ve son olarakta asus acaba sıkıntı olurmu vs açısından hiç bir soru kalmasın netde belki bi kaç cahil çok ısınıyor yazmış olabilir banda denk geliyor bunlar performanlı donanımlar ısınması çok normal asusu bencede al

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
ve son olarakta Asus acaba sıkıntı olurmu vs açısından hiç bir soru kalmasın netde belki bi kaç cahil çok ısınıyor yazmış olabilir banda denk geliyor bunlar performanlı donanımlar ısınması çok normal asusu bencede al
Bilgisayarı kullanmadan bir şey diyemem ilanların altındaki yorumlara bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve son olarakta Asus acaba sıkıntı olurmu vs açısından hiç bir soru kalmasın netde belki bi kaç cahil çok ısınıyor yazmış olabilir banda denk geliyor bunlar performanlı donanımlar ısınması çok normal asusu bencede al
Yada youtubede videolar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
1 tb istememin sebebi güncel oyunların çok büyük boyutlarda olması ve bilgisayarla çok uğraşmamdı bölümümden ziyade bir de henüz üniversiteye geçmedim sınav var bir hafta sonra :D . Açıkçası Ryzen Intelden önde olmuştur benim için her zaman ama bu laptoptaki işlemci önümüzdeki 4 yılın oyunlarını oynamam için yeterli olur mu sizce? Dediğiniz gibi sonradan ssd alıp Asus laptop'ı almak daha mantıklı geldi şimdi, teşekkürler önerileriniz için.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Her zaman ilk tercihim masaüstü bilgisayar toplamaktı ancak üniversiteyi şehir dışında okuyacağım için mümkün görünmüyor maalesef. Çok oyun oynayan biriyim, ultrada olmasa bile en azından yüksek ayarlarda 4-5 sene rahatça oyun oynayabilmek istiyorum 9 bin TL civarı bütçem var.

Bu bilgisayarı 16 gb RAM ve 1 tb SSD ile yükseltip almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir karar mı? Daha iyi önerileriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim gerçekten iyi bir öneriye ihtiyacım var.
yardım değil öneri olarak değiştirir misin kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan

Sitede net bilgi girilmemiş bir de ekran tazeleme hızı ne kadar ve bir yerde 256 gb ssd yazıyor bir yerde 512 gb sizin bilginiz var mı?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Soğutucu şart değil. Adı üstünde gaming laptop ve ona göre tasarlanıyor. Ha ısınır mı ısınır ama yanmaz merak etmeyin

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
Sitede net bilgi girilmemiş bir de ekran tazeleme hızı ne kadar ve bir yerde 256 gb SSD yazıyor bir yerde 512 gb sizin bilginiz var mı?
bildiğim kadarıyla o seri 60hz ama yeni mıdel olduğu için 120 hz leride vardır bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucu şart değil. Adı üstünde gaming laptop ve ona göre tasarlanıyor. Ha ısınır mı ısınır ama yanmaz merak etmeyin
yanmaz zatende ısı laptop ömrü için en önemli eteknlerden biri ömrü uzar

Top Bottom