Neler Yeni

Oyun Önerisi

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Merhaba arkadaşlar. Dying Light / Witcher / Crysis tarzı seri tadında oyun önerebilir misiniz?

ugur111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ugur tas
Biraz eski ama Halo serisi fena değil bence hikaye olarak

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz eski ama Halo serisi fena değil bence hikaye olarak
Aklımda Halo var aslında ilk oyununu oynamıştım o kadar, o bile çok sürüklemişti o zamanlar. Almaya değerse tüm serisini alabilirim, deneyiminiz ne yönde?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Detroit: Become Human oynayabilirsiniz.

ugur111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ugur tas
Aklımda Halo var aslında ilk oyununu oynamıştım o kadar, o bile çok sürüklemişti o zamanlar. Almaya değerse tüm serisini alabilirim, deneyiminiz ne yönde?
Hikaye güzel oynanışta farklı bi tarz ben çok beğenmiştim ama halo 2 den sonrası bendede yok seri baya uzuyo galiba ondan sonra :) beğendikçe yeni oyuna geç bence serinin tümünü almak yerine

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Detroit: Become Human oynayabilirsiniz.
Daha hareketli aksiyon dolu oyunlar arıyorum, gameplaylerini izledim biraz dizi tadında gidiyor o çok fazla tercih ettiğim bi oyun tarzı değil, yinede teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hikaye güzel oynanışta farklı bi tarz ben çok beğenmiştim ama halo 2 den sonrası bendede yok seri baya uzuyo galiba ondan sonra :) beğendikçe yeni oyuna geç bence serinin tümünü almak yerine
Anladım, bende o takıntı ya bir oyun alıyorsam hepsini alıyorum güzel bir indirip bekleyip, tek tek almaktan da kat kat daha ucuza geliyor. Halo ya bir bakmak lazım alınır yani :D

ugur111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ugur tas
Daha hareketli aksiyon dolu oyunlar arıyorum, gameplaylerini izledim biraz dizi tadında gidiyor o çok fazla tercih ettiğim bi oyun tarzı değil, yinede teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım, bende o takıntı ya bir oyun alıyorsam hepsini alıyorum güzel bir indirip bekleyip, tek tek almaktan da kat kat daha ucuza geliyor. Halo ya bir bakmak lazım alınır yani :D
Hikaye sonradan tekrara bağladıysa karışmam ama ben :D

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
rast bence oyun çok güzel ama 60 TL
Rast olarak aratınca bir sonuç bulamadım. " Rust " diyorsunuz sanırım. o oyun mevcut bende. İlk başta yazdığım oyunlar tarzında arıyorum daha çok. Tek kişi Story Mode, aksiyon dolu Half Life crysis vs. tarzı

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Merhaba arkadaşlar. Dying Light / Witcher / Crysis tarzı seri tadında oyun önerebilir misiniz?
bioshock infinite kesinlike oyna çok güzel
wolfenstein new order ve old blood
metro 2033,metro last light ,metro exodus
borderlands 2

Top Bottom