Neler Yeni

Oyun Önerisi

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
bioshock infinite kesinlike oyna çok güzel
wolfenstein new order ve old blood
metro 2033,metro last light ,metro exodus
borderlands 2
Bioshock-Metro sersinisi bitirdim. Güzeldi. Wolfenstein'a bakıyım teşekkür ederim.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Assassin's Creed Odyysey bugün saat 16:00 a kadar 88 lira 60 lira indirim kuponu var epic games te 28 lira oluyor al derim normalde 270Tl
AC'nin belli bir serisi var sanırım bu AC Odyssey'den başlasam bir şey kaybetmiş olur muyum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

demeyi unuttum dishonored oynayabilirsin çok güzeldir
Onuda bitirdim 1 ve 2. sini daha üstüne çıktıysa bilmiyorum :D

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
AC'nin belli bir serisi var sanırım bu AC Odyssey'den başlasam bir şey kaybetmiş olur muyum?
Ac serisi ile ac odyysey in bağlantısı yok zaten ilk assassinleri anlatıyor başlasan çok şey kazanırsın :D
Ac serisi dediğim Ac 1 - 2 - Brotherhood - revelations falan onları sonra oynasanda bir şey olmaz

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Ac serisi ile ac odyysey in bağlantısı yok zaten ilk assassinleri anlatıyor başlasan çok şey kazanırsın :D
Anladım. Onada bir bakıyım o zaman güzel indirim yani. 60 tl kuponlada beraber beleş gibi bir şey. Çok teşekkürler (y)

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
demeyi unuttum dishonored oynayabilirsin çok güzeldir
Hocam Borderlands 2'yi ücretsiz aldım geçen gün yine beleş veriyordu Epic Games. Gameplay ucundan baktım biraz. Fakat biraz değişik geldi. Sizce güzel midir yani sarıyor mu ilerlerde hikaye nasıl?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Hocam Borderlands 2'yi ücretsiz aldım geçen gün yine beleş veriyordu Epic Games. Gameplay ucundan baktım biraz. Fakat biraz değişik geldi. Sizce güzel midir yani sarıyor mu ilerlerde hikaye nasıl?
ben çok eğlenmiştim ama arkadaşınızla oynarsanız 5 kat daha zevk alırsınız oyunda 1 milyondan fazla silah var özellikler arabalar fln ben çok eğlenmiştim tek sıkıntısı renk biraz fazla eğer oyunu 5 10 saat aralıksız oynarsanız gözleriniz yorulabilir yada epilepsi kriziniz varsa uzak durabilirsiniz

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Assassin serisi dedin ya demin o hikayeden istiyorsan Ac3 remastered öneririm 90 lira 60 lira kuponla o da 30 TL oluyor yani
Seri oyunları 1.sinden başlayıp oynamayı tercih ediyorum genelde (grafik veya oynanış ne kadar kötü olsada). Witcher'ın ilk oyununu da kanser ola ola oynamıştım. Yine aynı soruyu sorucam ama AC3 re. den başlasam örnek veriyorum kayıp yaşar mıyım? :D

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Seri oyunları 1.sinden başlayıp oynamayı tercih ediyorum genelde (grafik veya oynanış ne kadar kötü olsada). Witcher'ın ilk oyununu da kanser ola ola oynamıştım. Yine aynı soruyu sorucam ama AC3 re. den başlasam örnek veriyorum kayıp yaşar mıyım? :D
yaşamazsın bir sıkıntı olmaz

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
ben çok eğlenmiştim ama arkadaşınızla oynarsanız 5 kat daha zevk alırsınız oyunda 1 milyondan fazla silah var özellikler arabalar fln ben çok eğlenmiştim tek sıkıntısı renk biraz fazla eğer oyunu 5 10 saat aralıksız oynarsanız gözleriniz yorulabilir yada epilepsi kriziniz varsa uzak durabilirsiniz
Anladım hocam. Teşekkür ederim bilgi için. Oynayacağım işten sonra 2-4 saat arası max. Hanım kaldırmassa oda o_O

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
hayır yaşamassınız ac3 ac serisinden sayılıyor ama başka bir seriye giriyor o 2. serinin ilk oyunu yani başlayabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,971
Üyeler
149,115
Son üye
mustafakiilic1
Top Bottom