Neler Yeni

oyun Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hamza Asa
metro 2033, metro last light, metro exodus üçünüde yazdığım sırayla oynamadı öneririm (hikaye sıralaması yazdığım gibi ilerliyor) atmosferi hikayesi vs çok iyi bir oyun çoğu türk oyuncu tarafından ihmal edilen bir oyun herkesede tavsiye ederim oynamayan oynasın ve oynatsın.
teşekkür ederim epic kütüphanemde vardı bir türlü başlayamadım başlayacağım yakında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaplumbağa berkay
hoca rdr oynadım detroitide oynadım the last of usu oynuyacaktım pc kaldırmaz diye indirmedim. Uncharted 4 oynarsam önceki oyunları oynamam gerekir mi eksiklik bakımından teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakacam hocam teşekkürler.

call of dutyden bahsediyosanız modern warfare serisine başladım. Teşekkür ederim.
Eskisi mi yoksa yeni çıkandan mi başladın
Türkçe Yama varsa yapmanı tavsiye ederim

grasdiyas

80+ Silver
hoca rdr oynadım detroitide oynadım the last of usu oynuyacaktım pc kaldırmaz diye indirmedim. Uncharted 4 oynarsam önceki oyunları oynamam gerekir mi eksiklik bakımından teşekkürler.

bakacam hocam teşekkürler.

call of dutyden bahsediyosanız modern warfare serisine başladım. Teşekkür ederim.
evet oynasan daha iyi olur önceki oyunları the last of us düşük ayarlarda kaldırı galiba gerçi ultrada benim pc de 40fps aliyorda optimizasyonu sakat biraz

Uncharted Diğer oyunlar sadece konsolda var galiba sadece 4 pc de

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hamza Asa
evet oynasan daha iyi olur önceki oyunları the last of us düşük ayarlarda kaldırı galiba gerçi ultrada benim pc de 40fps aliyorda optimizasyonu sakat biraz

Uncharted Diğer oyunlar sadece konsolda var galiba sadece 4 pc de
hocam olmadı youtubeden gameplay izlerim teşekkür ederim..

İlk 3 oyunu emu ile oyna fps ler düşükse şu uygulamayı kullan
a
emilatör hiç kullanamadım peki kolu bağlayabilir miyim?

Top Bottom