Neler Yeni

Oyun önerisi yapabilir misiniz ?

BlowEca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Emre Can
Merhaba dostlarım uzun zamandır oyunlar oynuyorum, ortalama/iyi bir bilgisayara sahibim FPS ve battle royale tarzı oyunlardan çok sıkıldım aslında her tarzdan oyunlar oynuyorum elimden geldiğince rpg oyunları oynamaya çalışıyorum ama sağlam bir mmorpg oyuncuyusum ve şu aralar istedigimi bir türlü bulamadım tavsiye edebileceginiz her tarz oyuna açığım bu arada wow a başlamaya değer mi?

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Ne kadar bütçen var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
Merhaba dostlarım uzun zamandır oyunlar oynuyorum, ortalama/iyi bir bilgisayara sahibim FPS ve battle royale tarzı oyunlardan çok sıkıldım aslında her tarzdan oyunlar oynuyorum elimden geldiğince rpg oyunları oynamaya çalışıyorum ama sağlam bir mmorpg oyuncuyusum ve şu aralar istedigimi bir türlü bulamadım tavsiye edebileceginiz her tarz oyuna açığım bu arada wow a başlamaya değer mi?
RDR 2

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Far Cry 5 - RDR 2 - Dark Souls II

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
200 250 falan duruma göre değişir
RDR 2 - Epic Gamesde eğer 60 tl kodun varsa bir de oyun indirimde olursa 140 TL oluyor
Far Cry 5 - Steamde indirimde 52 TL
Mount and Blade Bannerlord - Epic Gamesde indirimde 120 TL eğer RDR 2 yi 60 TL kod kullanarak alırsan kodu kullandığın için sana 1 kod daha verecek 60 TL değerinde bunu kullanarak Bannerlord'u 60 TL gibi bi fiyata alabilirsin.
Hepsi toplam 252 TL yapıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,482
Üyeler
154,602
Son üye
alonegamer05
Top Bottom