Neler Yeni

Oyun oynarken anlık 4 5 saniye fps drop

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Can
Merhaba oyun oynarken bi anda fpsim 3 e düşüyor 4-5 saniyeliğine.Bios güncel driverlar güncel.Düşük ayarlardada oluyor neden olduğunu bilmiyorum,bilen varsa yardımcı olabilir mi?
RX6700 ryzen 5600 var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıklar bu şekilde ben tam anlamıyorum hala devam etmekte sorunum.
1725750882743.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Can
Ekstra bi fan mı takmalıyım sence? Normalde olmuyordu fakat AMD'nin son güncellemesinden sonra böyle oldu fark eder mi bilmiyorum tabi ki.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
İşlemci kendinden geçmiş acil bir kule tipi soğutma şart. Dark freezer x123 alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Can
Kasayı alırken yetersiz fan oldugunu biliyordum ama bu kadar düşünmemiştim.Dark freezer x123 sipariş veriyorum şimdi teşekkür ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi arasındaki fark nedir sence hangisini kullanmalıyım?
1725751294546.png

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Semih Nas
Ekstra bi fan mı takmalıyım sence? Normalde olmuyordu fakat AMD'nin son güncellemesinden sonra böyle oldu fark eder mi bilmiyorum tabi ki.
termal macun eskiyse yenile stok fan kullanıyorsan belki kule tipine geçmen daha iyi olur onun harici yapılacak bir şey yok sorun donanımsal

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Kasayı alırken yetersiz fan oldugunu biliyordum ama bu kadar düşünmemiştim.Dark freezer x123 sipariş veriyorum şimdi teşekkür ediyorum.

İkisi arasındaki fark nedir sence hangisini kullanmalıyım?
Alıntıyı görüntüle
Soldakini al geç dostum. İkisi de 4 borulu zaten. Bir de hazır soğutucu sök tak yapıcanya o sıra termal macun da yenile. İşlemci neydi bu arada ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Can
termal macun eskiyse yenile stok fan kullanıyorsan belki kule tipine geçmen daha iyi olur onun harici yapılacak bir şey yok sorun donanımsal
termal macun yeni,stok fan kullanıyordum üstteki dark freezer x123 önermiş sanırım onu alacağım senin farklı bi önerin var mı?

işlemci ryzen 5 5600 termal macunu değiştireli 2 aydan fazla olmamıştır.
Soldakini al geç dostum. İkisi de 4 borulu zaten. Bir de hazır soğutucu sök tak yapıcanya o sıra termal macun da yenile. İşlemci neydi bu arada ?

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Semih Nas
termal macun yeni,stok fan kullanıyordum üstteki dark freezer x123 önermiş sanırım onu alacağım senin farklı bi önerin var mı?

önerilen fan fiyatına göre iyidir hocam

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs

Bende 5600x kullanıyorum. İşlemciye yük bindiren oyunlarda 85 yukarısına çıkmıyor stok fanlı ve 2 yıldır termal macun değiştirmedim.

Top Bottom