Neler Yeni

oyun oynarken sinyal yok hatası

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
rust oynarken sinyal yok hatası alıyorum ve ekrandan görüntü gidiyor diğer hiçbir oyunda böyle bir sorun yok ve bilgisayarı kasadan aç kapa yaptığımda bilgisayarda hiçbirşeyin açık olmamasına rağmen ekran kartı kullanımı bi anda %1-5 iken %80-99 a fırlıyor mouse imleçim takıla takıla kasa kasa gidiyor pc kasmaya başlıyor sistemimde gayet yeterli bir sistem

lorddraq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
muhammed erkenez
Ekran kartı kullanımı ne kadar süre %80-99 da kalıyor? Yani mining virüsü tarzı bir şey mi acaba? Ekran kartı arızası olması muhtemel ama aç kapa yaptıktan sonra ekran kartı kullanımının yüksek seviyelere çıkması kafamı karıştırdı, ekran kartını %99 da kullanacak başka oyunda denedin mi?

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-2 saniye 80-99 arası oluyor sonra geri normal seviyelere 1-5 arasına geri dönüyor sonra geri çıkıyor rdr2 oynuyorum son zamanlarda herhangi bir sorun yok ne performansda ne sıcaklıklarda bir şikayetim yok

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,905
İsim
Mert Can Ergün
sadece rust da oluyor sa sorun oyundadir

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
rustu ilk indirdiğimde oyunda hiçbir sorun yoktu 2 saat sorunsuz bir şekilde oynadım ama sonraki girişimde böyle oldu bazen oyuna girebiliyorum 5 dk oynayınca sinyal yok diyor görüntü vermiyor bazen oyuna girerken yapıyor

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
peki bu sorunu nasıl çözebilirim ve bilgisayarı aç kapa yaptıktan sonra bışta 80-99 kullanması sizcede saçma değilmi

Penguen

80+ Silver
Easy AC'i kaldırman lazım. Nasıl yapıldığını unuttum, araştır. AC gereken sunuculara giremezsin.
Benim bilgisayarda da aynısı oluyordu, bunu önerdiler. Ama benim sorunum donanım kaynaklı çıktı.

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
senin sisteminle hemen hemen aynı sistemim var senin donanım olarak neyin sorunluydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Penguen

Son düzenleme:

Penguen

80+ Silver
senin sisteminle hemen hemen aynı sistemim var senin donanım olarak neyin sorunluydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Penguen
Sanırım işlemci.
Ryzen 3 1200 alıp test edeceğim ama anakart iade etmiştim, onun yatmasını bekliyorum.
İşlemci dışında her şeyi denedim.
Bir gece arkadaşla Rust oynuyordum. Girdik biraz oynadık bilgisayar dondu. Kapatıp yine girdim 2 dk sonra yine dondu. 3-4 kere kapatıp açtım yine girdim donup durdu, en sonunda arkadaşa olmayacak böyle sonra oynayalım dedim kapattım. Her oyunda olmuyor. CS'de oluyor ama sık değil.

Eironn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke Gönülgül
daha önce bu sorunla farklı oyunda falan karşılaşan varmı peki ?

Top Bottom