Neler Yeni

oyun oynarken siyah ekran

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhaba oyun oynuyodum alt tab atınca bi anda siyah ekran oldu görüntü gitti normalde ekran açıkken monitörümde mavi ışık yanıyodu o turuncuya döndü kısacası ekran tamamıyle gitti fakat fan dönmeye devam ediyordu minidump dosyası düşmüş bide bi bakarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oynadığım oyuna şimdi girdim ama sapıtmaya başladı nedense çoğu ilerlemem gitmiş herşeyi yeniden yükledi sağ alttanda uyarı veriyor oyunu yürütmede hata var diyip donuyordu aratma yapınca şimdide oyun kendiliğinden kapandı bi bakarsanız sevinirim

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,306
İsim
Eren
merhaba oyun oynuyodum alt tab atınca bi anda siyah ekran oldu görüntü gitti normalde ekran açıkken monitörümde mavi ışık yanıyodu o turuncuya döndü kısacası ekran tamamıyle gitti fakat fan dönmeye devam ediyordu minidump dosyası düşmüş bide bi bakarsanız sevinirim
ekran kartı markası neyse sitesine gir ve modelini girip driverları indir eski driverını ddu ile sil ve aygıt yöneticisini aç görüntü bağdaştırıcıları kısmından ekran kartına sağ tık güncelleştir de sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara de ve indirdiğin dosyayı seç

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı markası neyse sitesine gir ve modelini girip driverları indir eski driverını ddu ile sil ve aygıt yöneticisini aç görüntü bağdaştırıcıları kısmından ekran kartına sağ tık güncelleştir de sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara de ve indirdiğin dosyayı seç
10tane mavi ekran aldığımı hatırlıyorum bu vakte kadar en az 7 mavi ekranım ekran kartı sürücüsü yüzünden kaynaklıydı sağol nvidia ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler müsait olduğumda yapıcağım dediklerini :)

Top Bottom