Neler Yeni

Oyun oynuyormusunuz?

Oyun oynuyormusunuz

• Evet

Oylar: 54 65.9%
  • Hayır

Oylar: 8 9.8%
  • Sadece 1 2 oyuna bağlıyım

Oylar: 20 24.4%

• Oy kullanan toplam üye
    82

Hanaz

80+ Gold
Bi hevesle aldığım pc ilk geldiğinde başından kalkmadım oyunları bitirdim oyun aşkım bitti şuan sadece cs oynuyorum oda drop düşürmek için

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Bi hevesle aldığım pc ilk geldiğinde başından kalkmadım oyunları bitirdim oyun aşkım bitti şuan sadece cs oynuyorum oda drop düşürmek için
Aynisi bende de oldu bir suru hikayeli oyunum var hicbirini oynamadim desem yeridir. Ilk pc aldigimda sunu oynayacagim bunu oynayacagim diyordum ilk yukledigim oyun lol oldu. Ondan sonra bir sekil devam etti hic tek basima bir oyuna giremedim. Su an sadece arkadaslarla oynuyoruz. Arkadaslarla oynanan her oyun sariyor ondan dolayi bir tek ekiple oynanan oyunlari oynuyorum diyebilirim.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Oynamıyorum zaman kaybı gibi geliyor son 2-3 senedir

Rulep

80+ Gold
1-2 oyun arada sırada oynuyorum

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,179
İsim
Kgn
Şu anlık sadece CS boş zamanım çok olmadığından

Eğer biraz boşluk bulabilirsem 6-7 tane planladığım oyun var şimdilik

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Çok nadiren. Oyun oynamak vakit kaybı olarak geliyor artık. Heves kalmadı.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Hanaz

80+ Gold
Aynisi bende de oldu bir suru hikayeli oyunum var hicbirini oynamadim desem yeridir. Ilk pc aldigimda sunu oynayacagim bunu oynayacagim diyordum ilk yukledigim oyun lol oldu. Ondan sonra bir sekil devam etti hic tek basima bir oyuna giremedim. Su an sadece arkadaslarla oynuyoruz. Arkadaslarla oynanan her oyun sariyor ondan dolayi bir tek ekiple oynanan oyunlari oynuyorum diyebilirim.
Ilk yüklenebilir lol var zatende beklersen cs falan işte ama ben lolüde bıraktım artık sarmıyor ekkoyla blue çalması hoş güzel ama yok be

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
150 level olana kadar POMPAKEEEE

yani 2000 saat

IMG_0023.jpeg

Top Bottom