Neler Yeni

Oyun tavsiyeleri yapar mısınız

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Hayatım boyunca en fazla 3,4 tane oyun oynadım hepside online valorant lol vs ama bu kadar güzel bir sistemde LoL oynamak garip hissettiriyor zaten tüm oyunlardan sıkıldım bu yüzden oyun önerisi istiyorum çok sabırsız biriyim hikaye falan zerre umurumda olmaz istediğim tek şey koşa koşa adam vurmak bana earn to die tarzı hikayesiz koşup silah sıkmalı oyunlar önerir misiniz fiyatı fark etmez

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,956
İsim
tümen dağ

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Fatih
Rainbow Six Siege, The Finals, Doom Serisi, Ghostrunner.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Doom eternal tam senlik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cod serisinde hikaye var ama ağırlık li değil onlarda güzel olur. Cod bo ve mw (eski ) serisin den başla

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Emre Öztürk
Hayatım boyunca en fazla 3,4 tane oyun oynadım hepside online valorant lol vs ama bu kadar güzel bir sistemde LoL oynamak garip hissettiriyor zaten tüm oyunlardan sıkıldım bu yüzden oyun önerisi istiyorum çok sabırsız biriyim hikaye falan zerre umurumda olmaz istediğim tek şey koşa koşa adam vurmak bana earn to die tarzı hikayesiz koşup silah sıkmalı oyunlar önerir misiniz fiyatı fark etmez
Severed Steel, Dead Cells, Borderlands 3, Neon White, Sunset Overdrive, Saints Row 4, Doom, Vanquish. Hikayeleri var lakin çok takmadan oynayabilirsin.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,956
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahtiyar
şimdiye kadar oynayıp ta unutamadığım tek oyun var o da witcher 3 tür

JSezar

80+ Silver
spiderman remasterd,hogwarts legacy,tlou,avatar.

koşmalı vurmalı crysis,doom.

cod serisi mük.

Koşmalı vurmalı online olmayan oyun istediysen (ben de senin gibiyim bu arada) - Ghostrunner 1 ve 2, Battlefield 1,5 ve 2042 (bunlar online ama valorant gibi oyunlara nazaran verdiği vibe daha zevkli o yüzden tercih etmeni öneririm), Forza 4 ve 5, arabalara ilgin varsa güzel oyunlardır, nfs ile karıştırma(videolarını izle ne demek istediğimi anlarsın), hikayeli oyun biliyorum ama dünyanın en iyi oyunu olarak geçtiği ve şu an epicte çok uyguna satıldığı için ölmeden önce Rdr2 oynamanı öneririm. Onun dışında online ama yine senin tarza Apex Legends var onun haricinde hikayeli ama yine kaliteli denilebilecek oyunlardan Mafia 1 definitive Edition var (epicte baya ucuz olması lazım). Bu kadar, ama bu listeden senin en çok muhtemelen ghostrunner serisi hoşuna giderdi diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,925
Üyeler
153,470
Son üye
kayaismetokul
Top Bottom