Neler Yeni

Youtube Oyun videosu mu hikaye anlatım videosu mu?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can
Merhaba dostlar,
Oyun videosu mu çekmeliyim? Hikaye anlatım videosu mu? Easter Egg gizem anlatan video mu?

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Gurkan
cok zor pıyasada boyle adam cok

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar hangisi sizce?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,068
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sırf ileride belki zengin ve ünlü olursun da zamanında bi forumdan öneri alarak başlamıştım bu işe orada margot diye bi kullanıcı vardı bana tavsiye vermişti onun sayesinde başladım bu işe şu adamı bi görüyüm de 100 bin dolar hediye ediyim dersin diye konuya girip öneri veriyorum.

Oyun videosu çek bence, piyasada çok var lakin oyunlarda izleniyor şimdi yalan yok. Ama kendine özgü şeyler yapman lazım, şaklabanlıklar, sohbetlerinin sarması lazım.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sırf ileride belki zengin ve ünlü olursun da zamanında bi forumdan öneri alarak başlamıştım bu işe orada margot diye bi kullanıcı vardı bana tavsiye vermişti onun sayesinde başladım bu işe şu adamı bi görüyüm de 100 bin dolar hediye ediyim dersin diye konuya girip öneri veriyorum.

Oyun videosu çek bence, piyasada çok var lakin oyunlarda izleniyor şimdi yalan yok. Ama kendine özgü şeyler yapman lazım, şaklabanlıklar, sohbetlerinin sarması lazım.
Hangi oyunun videosunu çekeyim? Düşük sistemim var. RimWorld, Stardew valley, Warband felan.

Hangi oyunun videosunu çekeyim? Düşük sistemim var. RimWorld, Stardew valley, Warband felan.
yaparsın yapmasınada çok vaktin gider işte render işlemi veya oyunlarda 60 fps vermemesi ve kayıtta işin zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşük sistem varsa strateji oyunu çekeceksin ama strateji oyun kitlesi çok yok Tr de
ayn age of history 2 gibi oyunlar

Top Bottom