Neler Yeni

Oyuncu bilgisayarlarının fiyatları düşmeye devam eder mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan
Bütçe
40000
Abdullah abi fiyatların düşeceğini ama bunun ne kadar süreceğini bilemeyeceğini söylemişti. Peki ben şuan almalı mıyım yoksa beklemeli miyim. Ya da Abdullah abi yakın zamanda sistem toplama videosu çeker mi???

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Al, düşünme bile. Ayrıca Abdullah beyefendiyi çok seviyorsan şu son videoya bir bak. Hazır sistemlerin kesildiğinden, olanların ise ekstra zamlı olmasından bahsetmiş. Avuçlarını nasıl ovuşturduklarını ve eylül gibi zamları nasıl geçireceklerinden bahsetmiş.

Son düzenleme:

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Draq123
Şuan düşen bişe yok. Dibe vurmuştu bilgisayar fiyatları şuan yükseliyor almayan yanlış yaptı öyleki 22.7k ya 4060ti 7500f 1tb ssd 3 taksit ile satıldı aldım ben bedava fiyattı bazıları daha düşer ben kararsız kaldım gibi yorumlar yapmıştı o sisteme 😃😃 neyse demem o ki fiyatı uygun kampanyalı, 1 güne stoğu tüKencek sistem hissettinizmi ihtiyacınız varsa beklemeyin burası açık piyasa kimse fiyatlar düşer artar diyemez belli olmaz

Dükkana özel indirimler açılış yıldönümü vs geçmişten örnek pckolik ve tebilon bunun gibi şeyleri takip edin
pc hocası ve donanım arşivi sistemleri güzel bombastik oluyor arada onları takip edin diğer yayıncıların sistemleri çok pahalı özellikle modart, pahalı kazık gibi sistemler çıkartıp övmeyi bilen üzerine bomboş vide yorumlar yapan birisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al, düşünme bile. Ayrıca Abdullah beyefendiyi çok seviyorsan şu son videoya bir bak. Hazır sistemlerin kesildiğinden falan bahsetmiş, olanların ekstra zamlı olmasından bahsetmiş. Avuçlarını nasıl ovuşturduklarından ve eylül gibi zamları nasıl geçireceklerinden bahsetmiş.

Şuan düşen bişe yok. Dibe vurmuştu bilgisayar fiyatları şuan yükseliyor almayan yanlış yaptı öyleki 22.7k ya 4060ti 7500f 1tb ssd 3 taksit ile satıldı aldım ben bedava fiyattı bazıları daha düşer ben kararsız kaldım gibi yorumlar yapmıştı o sisteme 😃😃 neyse demem o ki fiyatı uygun kampanyalı, 1 güne stoğu tüKencek sistem hissettinizmi ihtiyacınız varsa beklemeyin burası açık piyasa kimse fiyatlar düşer artar diyemez belli olmaz

Dükkana özel indirimler açılış yıldönümü vs geçmişten örnek pckolik ve tebilon bunun gibi şeyleri takip edin
pc hocası ve donanım arşivi sistemleri güzel bombastik oluyor arada onları takip edin diğer yayıncıların sistemleri çok pahalı özellikle modart, pahalı kazık gibi sistemler çıkartıp övmeyi bilen üzerine bomboş vide yorumlar yapan birisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah reis aldım bende beklemedim. Aslında donanım arşivi veya PC hocası sistem toplar diye beklicektim ama burda arkadaşlarda bekleme diyince aldım

Top Bottom