Neler Yeni

Oyuncu Koltuğu mu Ofis Koltuğu mu?

jackarmis

80+
Sabah akşam PC başındayım, tamamen rahatımı ve belimi düşünüyorum. Paraya kıyıp en iyilerinden almak istiyorum fakat internette satılan klasik oyuncu koltuğumu alsam yoksa bulunduğum şehirdeki mobilyacıları gezip ofis koltuğu mu alsam çok kararsız kaldım. Önerileriniz ne olur?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bana şahsen ofis koltuğu rahatlıkta daha iyi gibi duruyor kumaşı iyi olanlar oluyor yumuşak.

Coolpanda

80+ Silver
Ofis koltuğu oyuncu koltuklarından daha yumuşak ve rahattir. Eğer uzun süreli oturacaksaniz sizi destekleyen ve sizi saran bir oyuncu koltuğu iyi olur.

jackarmis

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ofis koltuğu oyuncu koltuklarından daha yumuşak ve rahattir. Eğer uzun süreli oturacaksaniz sizi destekleyen ve sizi saran bir oyuncu koltuğu iyi olur.
Yazdığından hiçbir şey anlamadım dostum. Ofis koltuğu daha rahat ama uzun süreli oturacaksan oyuncu koltuğu al demişsin. Bu arada dediğim gibi sabah akşam pc başındayım. Uzun süreli yani.

Coolpanda

80+ Silver
Yazdığından hiçbir şey anlamadım dostum. Ofis koltuğu daha rahat ama uzun süreli oturacaksan oyuncu koltuğu al demişsin. Bu arada dediğim gibi sabah akşam pc başındayım. Uzun süreli yani.
Kısaca uzun süre oturanlar oyuncu koltuğu almalı, sende oyuncu koltuğu al.

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
Sabah akşam PC başındayım, tamamen rahatımı ve belimi düşünüyorum. Paraya kıyıp en iyilerinden almak istiyorum fakat internette satılan klasik oyuncu koltuğumu alsam yoksa bulunduğum şehirdeki mobilyacıları gezip ofis koltuğu mu alsam çok kararsız kaldım. Önerileriniz ne olur?
Ofis koltugu. Hatta eve gidince benimkinin fotografini atayim sana gayet rahat

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Mehmet
f/p ofis müdür koltuğu bilen var mı

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Furkan
Çok kararsızım, neredeyse ofis ve oyuncu koltuğunu önerenler aynı sayıda. Sağlam bi araştırma gerekli olacak gibi.. Kötü bir şey almak istemiyorum.
Sabahtan akşama kadar pc başındayım ve hawk future kullanıyorum gayet memnunum hocam

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Nazmi Kaan
Hocam aynı şekilde uzun süre pc başındayım bir süre sonra beli geçtim kollarım bile ağırıyor. Zio nun kumaş koltukları çok güzel gözüküyor kol destek yerlerine kumaş pad de taktırabiliyorsun yakın zamanda almayı düşündüğüm bi koltuk bayadır inceliyorum koltukları istiyorsan bi göz gezdir ona.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
fileli ofis koltuğu iyidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,591
Üyeler