Neler Yeni

Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur UĞRAŞ
İyi günler arkadaşlar. 6000-7000 TL bir bütçem var. Oyuncu koltuğu tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim. Tecrübeye dayalı olması daha iyi olur 😊 10 yıldır mutfak sandalyesinde oturuyorum artık güncelleme şart 😁

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
İyi günler arkadaşlar. 6000-7000 TL bir bütçem var. Oyuncu koltuğu tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim. Tecrübeye dayalı olması daha iyi olur 😊 10 yıldır mutfak sandalyesinde oturuyorum artık güncelleme şart 😁
:D Haha ben de plastik sandalyede oturdum yıllarca :D İyi bilirim
3 sene önce oyuncu koltuğu ararken, zamanında PES serisinde spikerlik yapan Hasan Mustan vardı eskiler bilir :D Onun incelediği markayı almıştım ve çok çok memnunum. Adı gibi gerçekten kaliteli. Hatta sırtını dayadığın malzemeyi dayanıklılık testine sokup, üzerinden arabayla geçmişlerdi Audi :D Kırılmamıştı
Sana tavsiyem kesinlikle deri alma, kumaş al, havalar da ısınıyor, spatu ile kazırlar ona göre :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur UĞRAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D Haha ben de plastik sandalyede oturdum yıllarca :D İyi bilirim
3 sene önce oyuncu koltuğu ararken, zamanında PES serisinde spikerlik yapan Hasan Mustan vardı eskiler bilir :D Onun incelediği markayı almıştım ve çok çok memnunum. Adı gibi gerçekten kaliteli. Hatta sırtını dayadığın malzemeyi dayanıklılık testine sokup, üzerinden arabayla geçmişlerdi Audi :D Kırılmamıştı
Sana tavsiyem kesinlikle deri alma, kumaş al, havalar da ısınıyor, spatu ile kazırlar ona göre :D
Yorumun ve önerin için çok teşekkür ederim hocam bu markayı da bi incelemek lazım o zaman 😁

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Yorumun ve önerin için çok teşekkür ederim hocam bu markayı da bi incelemek lazım o zaman 😁
Oturdugun kısmın sünger kalitesi ve sertlik değeri olan Dns değeri de önemli. Yanlış hatırlamıyorsam 62 Dns idi Samurai Ss in
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek eksisi bence kolcaklar 3d degil. Yani sağa sola,yukari aşağı yapıyor ama capraz ayarlanmiyor kolun için ama çok etki etmiyor bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,588
Üyeler
142,759
Son üye
burakozgun
Top Bottom