Neler Yeni

Öneri Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Selamlar. 2016'dan beri kullandığım Dxracer Formula oyuncu koltuğu artık son ömürlerini yaşıyor son 3 aydır. Sol tarafa yatma eğiliminde ve bu da belimde uzun vadede inanılmaz ağrılar yaşatıyor. Bana kalsa direkt olarak Dxracer üzerinden devam ederdim ancak fiyatlarını gördükten sonra majör depresyona girdim :D Neyse, aklıma en çok yatan Xdrive markasının Altay serisi oldu. Kumaş Business olan şekli tabii. Kendilerini aradığım zaman pek hoş bir üslup kullanmayan orta yaşlı olduğunu tahmin ettiğim bir beyefendi gelip mağazalarında deneyip alabileceğimi söyledi. Deneyip alma konusuna kıllanıyorlar galiba. Bir de sponsor için para basıp da ününe ün katmış bir firma gibi geldi bana ama bilmiyorum. Overrated diyen kullanıcılar da var. 14k vermişken en azından adam akıllı bir şey olsun diyorum. Arkadaşım 195 boya 110 kilo. Kendisine sordum, kolçaklardan sağ veya sol olana baskı uygulayıp kolunu koyunca dengesinin kaybolma muhabbeti varmış bu koltukta. Ben de 190'a 120 kiloyum. Tabii ben biraz kıllandım bunlara, daha önce çooook fazla sorun yaşayıp da mağdur olmuş insan da var maalesef. Kafam çok karıştı değerli forum üyeleri. Biri andromeda alın diyor, biri xdrive'dan şaşmayın diyor. Bana kalsa dxracer ile devam etmek istiyorum ama 26k vermem imkansız Ne yapayım harbiden bilmiyorum. Sizin önereceğiniz seçenekler doğrultusunda kafama en çok yatanı alacağım mecbur. Deri veya kumaş takıntım yok. Kumaşın daha uzun ömürlü olduğunu biliyorum ancak kışın ve özellikle yazın derinin o soğukluğunu seviyorum ya da ben o şekilde alıştım bilmiyorum. Teşekkürler şimdiden

Bütçe : 15k

Top Bottom