Neler Yeni

Oyuncu kulaklığı önerisi

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,091
İsim
kilan embappe

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Emir
Void ten bahsediyorum. Cloud 3 kullanmadım, Cloud 3 iyidir zaten
Voidi neden kötülüyorsunuz onu açıklar mısınız?

''Ses kalitesi kötü, tuğla gibi ağır, rahat değil, eski sayılır. Ve kablosuzu gecikme yapıyor.'' demişsiniz.Bende kullandım kulaklık ağır fakat rahatlık konusunda gayet güzel bir kulaklıktı.Ek olarak 3 kulaklıktan birisini almak yerine void eliteyi alırım daha iyi.Arctis 1 zaten çöp.Cloud core w sağ veya sol kafa bandı sürekli kayıyordu.Cloud stinger kalıyor onu da iyi olacağını sanmam.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,091
İsim
kilan embappe
Voidi neden kötülüyorsunuz onu açıklar mısınız?

''Ses kalitesi kötü, tuğla gibi ağır, rahat değil, eski sayılır. Ve kablosuzu gecikme yapıyor.'' demişsiniz.Bende kullandım kulaklık ağır fakat rahatlık konusunda gayet güzel bir kulaklıktı.Ek olarak 3 kulaklıktan birisini almak yerine void eliteyi alırım daha iyi.Arctis 1 zaten çöp.Cloud core w sağ veya sol kafa bandı sürekli kayıyordu.Cloud stinger kalıyor onu da iyi olacağını sanmam.
Rahat kulaklık görmemişsin. Gram rahat değil kulaklık. 3K ya kablosuz yok gibi bı şey zaten.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Emir
Rahat kulaklık görmemişsin. Gram rahat değil kulaklık. 3K ya kablosuz yok gibi bı şey zaten.
Rahat kulaklık önerir msn bana?Şu anda hs80 kullanıyorum.Acaba hs80e de rahat kulaklık değil diyecek misin?Void elite agır bi kulaklık fakat kafa bandını ayarlamasını bilirsen kullanırken agırlığını hissetmiyorsun

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
bu havit alınır mı? içinden dongle çıkıyor mu ve maks 2k olcak şekilde en iyi kablolu oyuncu kulaklığı var mıdır başka

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,091
İsim
kilan embappe
bu havit alınır mı? içinden dongle çıkıyor mu ve maks 2k olcak şekilde en iyi kablolu oyuncu kulaklığı var mıdır başka
Hocam Cloud 2 dir 2200 TL falandı. Direk alın hence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rahat kulaklık önerir msn bana?Şu anda hs80 kullanıyorum.Acaba hs80e de rahat kulaklık değil diyecek misin?Void elite agır bi kulaklık fakat kafa bandını ayarlamasını bilirsen kullanırken agırlığını hissetmiyorsun
İmkansız. Kulaklıktan daha hafif bir kulaklığa geçtim. Kafam rahatladı. HS80 on numara kulaklık bir şey niye diyim, böyle bı şey değil ki bu Void Elite önermedim sadece Corsair haterı değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,866
Üyeler
145,062
Son üye
yaSkopaT
Top Bottom