Neler Yeni

Oyuncu monitör tavsiye

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Allah aşkına sen ne saçmalıyorsun? Belli ki boş bir insansın sürekli sosyal medya başında olabiliyorsun. Herkesin vaktini kendin gibi görüp zannetme. Evet okumaktan anlamaktan bahsediyorum ve hala daha bahsediyorum. Sen kendine göre okuyup kendine göre şekillendiriyorsun. Lütfen Rica ediyorum cevap verme sen olur mu ? Sana 60 Hz üstü kullanmışsın görüş beyan etme diyen de olmadı. Hala daha kendi ağzından laflar ekleyip türetip duruyorsun. Okuma yazmaya sana öğretenlere ben buradan selamlarımı iletiyorum. Öncelikle yazılanları değiştirilmeyip kendine göre şekillendirilmeyeceğini öğrenmelisin. Gerçekten o kadar boş yapmışsın ki şu üstte yazdığınla bir önceki yazılanlarla zerre alakası yok. Fayans arasına derz olunmuş psikolik sorunlu birisi var evet kendinsin. Bence sen okuma yazmayı tekrardan öğrenip bir şeyleri kendine göre türeyip türetilmeyeceğini güzelce öğren sonra buradaki kişilere okuma dersi vermeye kalkarsın.
Zavallı.
Sürekli bilgisayar başında değilim. Çalışan adamım zaten olamam.
Profiline bakıp ne zaman aktif olmussun ona baktım sadece. Yazdıklarımı gördüğün halde 2 gün sonra yazmıssın.
Antrenmanı biraz erkene almıssın maşallah ama yine saçmalamıssın.
Benim yazdıklarımda bir tutarsızlık yok.
Fayans arası derz tarifesinde de bir değişiklik yok rutine devam ediyorsun.
Önerilerime niye dellendin benim sorum o.
Hoşuna gitmediyse ilgilenmiyorum eyvallah der geçersin. Cinsliğin alemi var mıydı. Sanki sana zorla mal aldıracaz.
Konu açıyorsan herkes bir şeyler yazar beğensen de beğenmesen de kabul edeceksin.
Daha uzatacaksan buradayım yazmaktan sıkılmam.

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf çalış
Zavallı.
Sürekli bilgisayar başında değilim. Çalışan adamım zaten olamam.
Profiline bakıp ne zaman aktif olmussun ona baktım sadece. Yazdıklarımı gördüğün halde 2 gün sonra yazmıssın.
Antrenmanı biraz erkene almıssın maşallah ama yine saçmalamıssın.
Benim yazdıklarımda bir tutarsızlık yok.
Fayans arası derz tarifesinde de bir değişiklik yok rutine devam ediyorsun.
Önerilerime niye dellendin benim sorum o.
Hoşuna gitmediyse ilgilenmiyorum eyvallah der geçersin. Cinsliğin alemi var mıydı. Sanki sana zorla mal aldıracaz.
Konu açıyorsan herkes bir şeyler yazar beğensen de beğenmesen de kabul edeceksin.
Daha uzatacaksan buradayım yazmaktan sıkılmam.
Hocam sorunlu musun ? olduğun gayet aşina oluyor. Aktif olmuşsun olmamışsın ayağı yapıyorsun burada ben girdiğimde cevap veriyorum senin gibi kendini bozan birisine. Saçmalayan gene kendinsin. Görüyoruz ne kadar tutarsızlık olup olmadığını. Senin önerine dellenen olmadı boş muhabbet yaptın orada kendini de haklıymış gibi sıvazlayıp duruyorsun yağ misali. Herkes bir şeyler yazdı evet bak senin gibi kendini bilmezlere okuduğunu değiştirip kendi ağızlı yazanlara da böyle uzun uzun yazıyoruz işte. Sana yakışan direkt engel basıp geçmek te neyse....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 2 model arasında kaldım bu ve viewsonic

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Hocam sorunlu musun ? olduğun gayet aşina oluyor. Aktif olmuşsun olmamışsın ayağı yapıyorsun burada ben girdiğimde cevap veriyorum senin gibi kendini bozan birisine. Saçmalayan gene kendinsin. Görüyoruz ne kadar tutarsızlık olup olmadığını. Senin önerine dellenen olmadı boş muhabbet yaptın orada kendini de haklıymış gibi sıvazlayıp duruyorsun yağ misali. Herkes bir şeyler yazdı evet bak senin gibi kendini bilmezlere okuduğunu değiştirip kendi ağızlı yazanlara da böyle uzun uzun yazıyoruz işte. Sana yakışan direkt engel basıp geçmek te neyse....

ben bunu kafaya attim monitoru degisirsem bundan alacam

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin

Sorunlu olan sensin ki bir öneriye bile delleniyorsun. Neymiş dellenmemiş.
Ayak bende değil sende.
Ben mi kendimi bozmuşum. Belli oluyor kimin bozulduğu.
Dellenmediysen niye patavatsızlık yapyorsun.
Benim gibi kendini bilmezler derken. Hayırdır neyi bilmiyor muşum. Yardım isteyen sensin öneride bulunan benim.
Yanıtımı beğenmediysen bu benim suçum değil senin cinsliğin.
Cevabım uygun gelmediyse teşekkür eder defolup gidersin böyle saçma sapan uzatmazsın.
Engel basacaksan bas. Madem böyle bir seçenek var niye katlanıyosun engelle kurtul benden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,028
Üyeler
142,845
Son üye
kesiq
Top Bottom