Neler Yeni

Oyundaki Sabit FPS sorunu

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
sanmıyorum indirdiğim torrent güvenilir discord sunucusu adam kendi bilgisayarıyla test edip malwerabytes kaspersky ile hep antivirüs test yapıyor indirenlerde mutlu hiç şikayet yok instagram sayfası var hatta kanıtları fln var bende çok oyun indirmişimdir orda
Dosyanın farklı olmadığına bir garantin var mı?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
nasıl yani bildiğin oyun dosyası işte
Kardeşim adamın indirdiği dosya ile senin indirdiğin dosya farklı olabilir linkteki küçük bir uyarlama ile bile yapılabilecek çok basit bir yöntem bu. Korsan zamanında indirdim lazım oldukça tekrar indiriyorum öğrenciyim ben ama önermiyorum her indirdiğim dosyayı 2-3 defa taratıyorum. Sonuçta Photoshop oldukça pahalı ve bir öğrenci için kendi ihtiyaçlarına göre photoshop kullanmak bu kadar pahalı olmamalı. TEKRAR SÖYLÜYORUM NE KADAR KULLANSAMDA ÖNERMİYORUM!!

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
sanmıyorum indirdiğim torrent güvenilir discord sunucusu adam kendi bilgisayarıyla test edip malwerabytes kaspersky ile hep antivirüs test yapıyor indirenlerde mutlu hiç şikayet yok instagram sayfası var hatta kanıtları fln var bende çok oyun indirmişimdir orda
Anti-virüsleri kodlamada tek bir basit harf değişikliği ile atlatabilirsiniz.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kardeşim adamın indirdiği dosya ile senin indirdiğin dosya farklı olabilir linkteki küçük bir uyarlama ile bile yapılabilecek çok basit bir yöntem bu. Korsan zamanında indirdim lazım oldukça tekrar indiriyorum öğrenciyim ben ama önermiyorum her indirdiğim dosyayı 2-3 defa taratıyorum. Sonuçta Photoshop oldukça pahalı ve bir öğrenci için kendi ihtiyaçlarına göre photoshop kullanmak bu kadar pahalı olmamalı. TEKRAR SÖYLÜYORUM NE KADAR KULLANSAMDA ÖNERMİYORUM!!
ABİ Bİ OYUNA 250 TL VERMEM UMRUMDA DEĞİL

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
ABİ Bİ OYUNA 250 TL VERMEM UMRUMDA DEĞİL
Vermediğin 250₺ için o zaman binlerce ₺ lik bilgisayarına veda et çok kolay bir şekilde ekran kartına yük bindirip yakabilir bir virüs.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
tabi bilinir bi siteden indirirsen yakmaz benim bi PC var 8. yılı şimdi bu PC ye orijinal oyun yüklendiğini görmedim
Fitgirl , igg gibi yerler en iyi hizmeti veriyor bu konuda ama onlarda da bazen çürük elma çıkabiliyor.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ALIN SILDIM YA

Top Bottom