Neler Yeni

Yardım Oyundayken mouse takılıyor.

BediS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bedirhan Salcan
LoL oynarken mouse laglanıyor gibi takılıyor. Başka herhangi bir uygulama veya oyunda böyle bir şey olmuyor sebebi ne olabilir?
Bahsi geçen Mouse Powerstar GW-02 kablolu bir mouse, laglandığı için belki internetle alakalı diye düşünmüştüm ve ethernet bağladım fakat hâlâ aynı. Yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
LoL oynarken mouse laglanıyor gibi takılıyor. Başka herhangi bir uygulama veya oyunda böyle bir şey olmuyor sebebi ne olabilir?
Bahsi geçen Mouse Powerstar GW-02 kablolu bir mouse, laglandığı için belki internetle alakalı diye düşünmüştüm ve ethernet bağladım fakat hâlâ aynı. Yardımcı olursanız sevinirim
Belki mouse sensöründen dolayı olabilir takılma

BediS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bedirhan Salcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki mouse sensöründen dolayı olabilir takılma
Başka her hangi bir uygulamada olmuyor. Takıldığı esnada açık olan uygulamalar Discord ve LoL sebebini anlayabilmiş değilim. Discord sistemi o kadar zorluyor olabilir mi?
Ekran kartı: AMD Radeon RX550
İşlemci: Intel Pentium G630
RAM: 8 GB

LoserIl

80+ Bronze
Başka her hangi bir uygulamada olmuyor. Takıldığı esnada açık olan uygulamalar Discord ve LoL sebebini anlayabilmiş değilim. Discord sistemi o kadar zorluyor olabilir mi?
Ekran kartı: AMD Radeon RX550
İşlemci: Intel Pentium G630
RAM: 8 GB
İşlemcin çok düşük ondan olabilir

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Ömür
Mouse paddan dolayı olabilir

Top Bottom