Neler Yeni

Oyunkredi.com Steam cüzdan kodu yerine kart no verdi

qxoroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur Arda
İlgilendiği Kategoriler
PC MONTAJ SİSTEM
Instagram
qxoryu
Steam
qxoryu
Discord
qxoryu
Merhaba. Ben Trendyol üzerinden Steam cüzdan kodu aldım ve geldi. Fakat geldiği anda çok şüphelendim. Çünkü kod yerine kart no verdi. Kendilerine ilettiğimde Steam cüzdan kartlarını kaldırığı için sanal hesap açıp böyle kullanmamızı sağlıyorlar. Ben şahsen kullandım. Ama bir güvenemedim çünkü Steam hesabım değerli. bir şey olurmu?

Ekler

• Screenshot_87.png
    Screenshot_87.png
    289 KB · Hit: 54
  • Screenshot_86.png
    Screenshot_86.png
    256.2 KB · Hit: 47

tquery

80+
hocam saçmalığın daniskası bu olay, eğer çalıntı bir kredi kartı ile size bakiye yüklettilerse geri iade olduğunda hesabınız bloke olacak ve kırmızı bir uyarı ile yaşayacaksınız.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Kart çalıntıysa ve sahibi bunu fark ederse Steam hesabınız banlanabilir. Böyle bir saçmalığı ilk kez duyuyorum, bunu Trendyol destek ile konuştunuz mu? Trendyol satıcılarının ne sattığını bilir eğer siz sorduğunuzda ”evet böyle satıyorlar” derlerse içiniz rahat olsun, eğer bir sorun varsa sizin Steam hesabınızla birlikte o satıcının da başı yanar.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Merhaba. Ben Trendyol üzerinden Steam cüzdan kodu aldım ve geldi. Fakat geldiği anda çok şüphelendim. Çünkü kod yerine kart no verdi. Kendilerine ilettiğimde Steam cüzdan kartlarını kaldırığı için sanal hesap açıp böyle kullanmamızı sağlıyorlar. Ben şahsen kullandım. Ama bir güvenemedim çünkü Steam hesabım değerli. bir şey olurmu?
son zamanlarda gördüğüm en absürt olay diyebilirim, bu işte büyük ihtimal scamlanan birileri var, uzak durmanı öneririm

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
İkinci bir yol ise bir kaç gün sonra tekrar satın alım yapın, verdikleri karttaki isim farklıysa büyük ihtimal çalıntı karttır, eğer bu aldığınız ile aynıysa değildir.

Top Bottom