Neler Yeni

Twitch Oyunlar artık zevk vermiyor konulu Just Chatting Twitch yayını yapmak istiyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
"Oyunlar artık zevk vermiyor" konulu Just Chatting türünde Twitch yayını yapmak istiyorum. Sizce nasıl? Siz olsanız izler miydiniz? 1 saate açmayı planlıyorum. Ama içimde "saçmalarsın" "yapma" gibi sesler var.

Yayın gidişatı şu şekilde olacak:
  • Selamlama
  • Oyunlar neden zevk vermiyor
  • Genel oyun önerileri
  • Game Pass oyun önerileri
Ne diyorsunuz?

Livaković

80+ Silver
"Oyunlar artık zevk vermiyor" konulu Just Chatting türünde Twitch yayını yapmak istiyorum. Sizce nasıl? Siz olsanız izler miydiniz? 1 saate açmayı planlıyorum. Ama içimde "saçmalarsın" "yapma" gibi sesler var.

• Selamlama
  • Genel oyun önerileri
Ne diyorsunuz?
İnsanların hayali saçma değildir bende sistem toplayıp yayın açma hayalim var hayallerimdende vazgeçmiyorum akrabalarım yayın yaparakmı izleneceksin? iş bul bul oku diyorlar ben hayalim bu olduğu için hayalimi gerçekleştirmek için para biriktiriyorum hayatı sen yaşayacaksın herhangi biri değil yapmak istiyorsan yap sonra çok pişma olursun

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanların hayali saçma değildir bende sistem toplayıp yayın açma hayalim var hayallerimdende vazgeçmiyorum akrabalarım yayın yaparakmı izleneceksin? iş bul bul oku diyorlar ben hayalim bu olduğu için hayalimi gerçekleştirmek için para biriktiriyorum hayatı sen yaşayacaksın herhangi biri değil yapmak istiyorsan yap sonra çok pişma olursun
Sorduğum soruyu şöyle açık hale getireyim: "Böyle bir planım var. Nasıl izleyici toplarım?"

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Kitlen yoksa izlenmez

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Sorduğum soruyu şöyle açık hale getireyim: "Böyle bir planım var. Nasıl izleyici toplarım?"
Genel bi plan zaten var, hazırlığı ve edit iyi olursa YouTube daha iyi bir seçenek olur bence.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video hazırlığı, edit iyi olursa YouTube daha iyi bir seçenek olur bence.
Ya şöyle açıkçası böyle nasıl desem canlı yapmak istiyorum birebir etkileşimli bir yayın istiyorum daha çok

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,359
İsim
Çağatay
Kitle yok tabi. Çünkü daha önce hiç bu tarz bir şey yapmadım. Kitle nasıl edinilir?
Kitle yoksa oluşturmak için başka platformlar denemek gerek. Tiktok Youtube gibi. Enes batur bile yayın yapmak için 5 yıl bekledi youtube kitlesi büyüyüp twitch kullanmaya başlayana kadar :)

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe

• Selamlama
  • Genel oyun önerileri
Ne diyorsunuz?
Güzel Konu ama Ben malesef katılamam Yarın Sınavım var.

Biz en iyisi Topu @Abdullah Hacıgül Abime paslıyalım, Konu Güzel ve Kitle Hazırken.

Top Bottom