Neler Yeni

Oyunlarda grafiklerin kötü gözükmesi sorunu nasıl çözülür ?

Zyrox21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerim ulusoy
Bilgisayarımı alalı birkaç ay oluyor kendisi ACER Nİtro 5 ekran kartı RTX 3070ti, işlemcim r7 6800h ve 16 gb ram bulunuyor.
Şöyle ki bilgisayarı alıp ilk oyunu kurduğumdan beri grafiklerde belirli sorunlarla karşılaşıyorum herhangi bir oyunu indirip açtığım anda oyunun grafiklerinin çamur gibi olduğu gözüküyor ve oyunun grafik ayarlarını oynamam hiçbir etki yaratmıyor. Bunun geforce experience uygulamasından kaynaklandığını fark ettim ve ayarları performanstan çıkartıp kaliteye aldım fakat fark yine de çok tatmin etmedi çünkü uygulamanın desteklediği başka bir oyunu oynadığımda aynı sorunla karşılaşmadan direkt olarak oyunun ayarlarından grafiklere müdahil olabiliyorum. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim ? Artık inanılmaz derece keyfimi kaçırmaya başladı.

Ekler

• Euro Truck Simulator 2 14.08.2024 16_08_40.png
    Euro Truck Simulator 2 14.08.2024 16_08_40.png
    2.8 MB · Hit: 45
  • z 14.08.2024 16_15_43.png
    z 14.08.2024 16_15_43.png
    2.8 MB · Hit: 35
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Abdullah esir
Bilgisayarımı alalı birkaç ay oluyor kendisi ACER Nİtro 5 ekran kartı RTX 3070ti, işlemcim r7 6800h ve 16 gb ram bulunuyor.
Şöyle ki bilgisayarı alıp ilk oyunu kurduğumdan beri grafiklerde belirli sorunlarla karşılaşıyorum herhangi bir oyunu indirip açtığım anda oyunun grafiklerinin çamur gibi olduğu gözüküyor ve oyunun grafik ayarlarını oynamam hiçbir etki yaratmıyor. Bunun geforce experience uygulamasından kaynaklandığını fark ettim ve ayarları performanstan çıkartıp kaliteye aldım fakat fark yine de çok tatmin etmedi çünkü uygulamanın desteklediği başka bir oyunu oynadığımda aynı sorunla karşılaşmadan direkt olarak oyunun ayarlarından grafiklere müdahil olabiliyorum. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim ? Artık inanılmaz derece keyfimi kaçırmaya başladı.
sürücülerin günceldir muhtemelen .oyunun kendi ayrlarından değiştirmeyi dene .

Zyrox21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kerim ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sürücülerin günceldir muhtemelen .oyunun kendi ayrlarından değiştirmeyi dene .
Sürücülerim güncel şöyleki oyunda yaptığım bir ayar etki etmiyor experience da ne ise onun üzerine çıkılmıyor örnek olarak kenar yumuşatmalar tamamen GeForce un emrinde çalışıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,408
Üyeler
157,951
Son üye
Abdul26
Top Bottom