Neler Yeni

Oyunlarda ısınma olmuyor fakat kasma mevcut

Blackie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Yağcı
Arkadaşlar hayırlı günler herkese. Öncelikle sistemim şekildeki gibidir kaba taslak.

ss2.jpg

Yaşadığım sorun ise Battlefront2 gibi GTA 5 oyunlarını sistem gereksinimlerin çok rahat karşılamaktadır fakat oyun esnasında 5-10 saniyede bir anlık takılmalarım oluyor. Bu takılmaları anında FPS sayacında FPS'in düştüğü görünmüyor yani her şey normal değerler fakat sistem kasıyor. Herhangi bir grafik ayarlarında değişme göremedim düşük vs orta vs Ultra hepsinde takılmalarım oluyor en düşükte bile takılmalar yaşadım. Sorunun sebebi sizce nedir arkadaşlar. (not: Oyunu Epic Games'ten ücretsiz aldım. Daha önceden Steam'de denemiştim fakat bu takılmalarım olmuyordu yaklaşık 3-4 ay önce) acaba PC çöküyor mu? Donanım mı eskidi yardımcı olursanız sevinirim. Daha detaylı sistemimi de paylaşabilirim. İlgili herkese teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar elimde 3 tane kısa video mevcut boyutları büyük oldukları için kırptım ve takılmaların olduğu sahneler var göz atabilirseniz. (ekran kaydı programında aşırı kastığı için sistem o topa giremedim telefondan yararlandım.)
https://dosya.co/dwc2d210sc2w/0.13.mp4.html

Henüz bir çözüm bulabilmiş değilim arkadaşlar.

Blackie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tarık Yağcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam performansımın gittikçe düşmesi ramden midir acaba ömrünü dolduruyor gibi ?

Top Bottom