Neler Yeni

Oyunumu Play Storede Nasıl Yayınlayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
Merhabalar unityde Yaptığım bir mobil oyun var ve bunu Play Storede yayınlamak istiyorum bana süreci anlatabilirmisiniz yani mesela 25 doları verdik ve sonra neler oluyor kimlik doğrulama istiyormu son olarak vergileri biz kendimizmi ödüyoruz yoksa otomatik ödüyor mu ve sizce mantıklı mıdır cevaplarsanız sevinirim

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Play Store'ye öncelikle bir defaya mahsus 25 Dolar vermek zorundasın sonra istediğin uygulama/oyunu yükleyebilirsin. Youtubeda videolar var izleyerek yapabilirsiniz hocam. (Bence mantıklı değil bende yaptım zamanında tutmuyor kimse yüklemiyor yani ama reklamını verirsen bilemem)

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Play Store'ye öncelikle bir defaya mahsus 25 Dolar vermek zorundasın sonra istediğin uygulama/oyunu yükleyebilirsin. Youtubeda videolar var izleyerek yapabilirsiniz hocam. (Bence mantıklı değil bende yaptım zamanında tutmuyor kimse yüklemiyor yani ama reklamını verirsen bilemem)
Kimlik no felan istiyormu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergi işleri nasıl oluyor biliyormusun birde yani tahmini 30 indirilen bir oyundan kaç lira kazanılır reklamı orta derece sıklıkla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,451
Üyeler
141,844
Son üye
Sagolasın
Top Bottom