Neler Yeni

(P-999) Eğitici Er Ne demek

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen
(P-999) Eğitici Er yazıyor sevk belgemde bazı videolarda 6 ay aynı yerde acemiliği de usta birliğini de aynı yer yapacaksın deniyor anlamadım bilen var mı önünüzde ki cuma gidicem pazar teslim olacam Ağrı'da
IMG_20240203_152122.jpg

(P-999) Eğitici Er yazıyor sevk belgemde bazı videolarda 6 ay aynı yerde acemiliği de usta birliğini de aynı yer yapacaksın deniyor anlamadım bilen var mı önünüzde ki cuma gidicem pazar teslim olacam Ağrı'da Alıntıyı görüntüle
Her işe koşan ve her işe sürülen Piyade sınıfında ersin. Acemiliği ve usta birliğini aynı yerde yapma ile alakası yok o sadece şans işidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her işe koşan ve her işe sürülen Piyade sınıfında ersin. Acemiliği ve usta birliğini aynı yerde yapma ile alakası yok o sadece şans işidir.
yani ayakçı olacağım o filan sıkıntı değil aynı yerde yapmayacağım demi 1 ay acemliği yaptıktan sonra başka yere atacak demi çünkü bir videoda öyle görmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ayakçı olacağım o filan sıkıntı değil aynı yerde yapmayacağım demi 1 ay acemliği yaptıktan sonra başka yere atacak demi çünkü bir videoda öyle görmüştüm
para da almıyacam demi

Mesaj otomatik birleştirildi:

para da almıyacam demi
Askerde ayakçılık diye bir şey yoktur önce bunu kafandan çıkar. Aynı yerde askerliğe devam etmek tamamen şans meselesi bazı askerler eğitim aldığı birlikte farklı bir tabur da ya da bölükte görevlendirilebiliyorlar. Bu tamamen şans. Yani daha net açıklarsak eğer gideceğin yer de bir bölümde teskerisini almaya az kalmış bir kişi var ise onun yerine geçebilirsin. Bu askerlik her şeye hazırlıklı olmanda fayda var. Sana da bir tavsiye eğitim aldığın yerde devam etmek daha güzeldir. Çünkü 1 ay oranın düzenine zaten alışmış oluyorsun. Ayrıca devlet bütün er- er başa maaş verir ortalama 1000 TL gibi bir maaş alırsın.

Top Bottom