Neler Yeni

Papara Black Card'ım 1 Haftadır Kuryeye Teslim Edilmedi?

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar Papara Black Card istedim ve 1 haftadır kuryeye teslim edilmedi. Kart basılmış ancak kuryeye teslim edilmedi. Sizce ne zamana gelir? 5-7 iş günü yazıyor lakin kuryeye teslim edildikten önce veya sonra diye bir bilgi yok. Araya 1 hafta bayram tatili giriyor. 5 gün doldu, 2 gün kaldı. Yani 1 hafta sonra kartım gelir mi?

BeKo'O

80+ Silver
Herkeste öyle ya, maalesef Black Kartın gelmesi uzun sürüyor, benim 3 haftada falan geldi. Sanırım arayıp sorunca nerde kaldı benim kart diye hızlıca yolluyorlarmış o tarz bir şey duymuştum.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
kurye 6 günde geldi benimki 1 günde basıldı o günün akşamı kuryeye verildi kuryede 5 gün kendi şubesinde her gün dağıtıma çıktı çıktı diyerek 5 gün oyaladı beni 5.günün akşamı getirdi yani 6günde geldi ama tam kapanmada nasıl olur bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben hiç bir şey demeden 6 günde getirdiler
Herkeste öyle ya, maalesef Black Kartın gelmesi uzun sürüyor, benim 3 haftada falan geldi. Sanırım arayıp sorunca nerde kaldı benim kart diye hızlıca yolluyorlarmış o tarz bir şey duymuştum.

Squex

80+ Silver
O teslimat süreleri şansa bence arkadaşıma 1 haftada geldi bana 1 ayda gelmişti.
İnstadan mesaj atarsan yardımcı olabilirler gerçi sadece aciliyetinizi belirttik diyorlar

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
1.5 hafta belki 2 belki daha uzun sürer biraz sabırlı olmak lazım karantina var zaten.

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.5 hafta belki 2 belki daha uzun sürer biraz sabırlı olmak lazım karantina var zaten.
Yani bende biraz onlara hak veriyorum. Fakat ben gene bir iletişime geçip sorayım. 2 kelime bir şey duysam bile rahatlarım. Ekipman alacağım. Kart olmadığı için alamıyorum. Biraz da o yüzden hızlı gelmesini istiyorum.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yani bende biraz onlara hak veriyorum. Fakat ben gene bir iletişime geçip sorayım. 2 kelime bir şey duysam bile rahatlarım. Ekipman alacağım. Kart olmadığı için alamıyorum. Biraz da o yüzden hızlı gelmesini istiyorum.
Arayabilirsin bu zaten hakkın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
928,220
Üyeler
145,130
Son üye
fatihnilgi
Top Bottom