Neler Yeni

Papara educard nasıl açılır

oxyfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Şen
Papara hesabımı IBAN lı bi şekilde kullanmak için veli onayı gerekiyormuş.Veli izni için de educard lazımmış.Ben yeni bi kartı Educard olarak tanımladı ama normal kart olarak düştü.Destek ekibine de yazdım.Kayıtlı educardınız yoktur dedi.Acaba bu educard ayrıyeten mi satılıyor yoksa başka bişey mi.Yardımcı olursanız sevinirim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Papara hesabımı IBAN lı bi şekilde kullanmak için veli onayı gerekiyormuş.Veli izni için de educard lazımmış.Ben yeni bi kartı Educard olarak tanımladı ama normal kart olarak düştü.Destek ekibine de yazdım.Kayıtlı educardınız yoktur dedi.Acaba bu educard ayrıyeten mi satılıyor yoksa başka bişey mi.Yardımcı olursanız sevinirim
Nasıl veli izni gerekiyor ben benimkinde normal kartlardada çatır çatır iban kullanıyorum cashbackler için (gerçi ben 18 im doğru hala alışamadım bu duruma DASIJDSAAS)

Rutherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
İlhan Mert
İlgilendiği Kategoriler
Minecraft ve Speedrun
Instagram
ilhanxmert
Steam
ilhanxmert
Discord
liluziilhxn#2013
Okul kantininden veya D&R veya Carrefour gibi yerlerden alabilirsin

Top Bottom