Neler Yeni

Papara Kart Bakiyesi Eksiye İniyor mu?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
Ben papara almak istiyorm ama kafama takilan seyler var
Papara black fiyatı nedir siparis edince
Kart bakiyesi eksi ye dusebiliyormu
Ve kartınnicinde hic.para yoksa aylık 1 tl kesiyor ya tc mizi falanda vermis oluyoruz yani.bi sekilde eksiye inebiluyormu kart bakiyesi
Birde guvenebilirmiyim tc mizi veriyoruz sonucta benim icin onemli.olan kart bakiyesinin eksiye inmemesi yani karti 2 ay kullanmadim diyelim o 1 tl kart bakiyesinenyansiyip eksiye inermi.lurfen sorulama cevap verin kafam karistii ;((

En İyi Cevap
Papara atm'den para çekimlerinde ücret tahsil ediyor, toslayı ben de öneririm. Toslanın ücret tahsil etmemesinin sebebi alt yapısının ve kuruluşunun AKBANK T.A.Ş şirketine ait olmasından kaynaklı. AKBANK şirketi zaten kendi müşterilerinden cayır cayır para kazandığı için toslayı rahat bırakmışlar, fakat elinizi çabuk tutun eğer toslalı olacaksanız çünkü müşteri arttıkça fiyatlar ve kullanım koşulları güncellenir. Eğer yine de papara istiyorsanız black card ücreti yok fakat kartın sevkiyatında problem yaşayan çok insan var. Aylık ücret yok, ininal gibi değil. Kredi kartı kullanmıyorsunuz kart - tutarlarına düşmez. İçinde para oldukça çekim yapar, yoksa çekim yapıp mevcut bakiyeyi - tutarına düşürmez. Tercih sizin. TC Kimlik numaranı...

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
Fiyatı yok.
Kart bakiyesi düşmüyor diye biliyorum eksiye.
Para kesmiyor ve güvenebilirsin ben de kullanıyorum.

Mutluleymun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Ramazan Şimşek
Ve kartınnicinde hic.para yoksa aylık 1 TL kesiyor ya tc mizi falanda vermis oluyoruz yani.bi sekilde eksiye inebiluyormu kart bakiyesi
Birde guvenebilirmiyim tc mizi veriyoruz sonucta benim icin onemli.olan kart bakiyesinin eksiye inmemesi yani karti 2 ay kullanmadim diyelim o 1 TL kart bakiyesinenyansiyip eksiye inermi.lurfen sorulama cevap verin kafam karistii ;((
Kartın aidatı yok aylık 1 lira ödemiyorsun ve kartı sipariş etmek ücretsiz kart hiçbir şekilde eksiye düşmüyor herhangi bir aboneliğin varsa Amazon prime Netflix gibi para yoksa çekmiyor sen yatırana kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Ethem Cankurt
tosla almanı şiddetle tavsiye ederim hem papara para çekerken para kesiyor ve toslada birçok kampanya var tosla 5 tl ilk alışverişinde 5 tl üstüyaparsan 5 tl iade ediyor oyun sitelerinde %25 iade ve birçok kampanya her dk yenileniyor kampanyalar

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Ve kartınnicinde hic.para yoksa aylık 1 TL kesiyor ya tc mizi falanda vermis oluyoruz yani.bi sekilde eksiye inebiluyormu kart bakiyesi
Birde guvenebilirmiyim tc mizi veriyoruz sonucta benim icin onemli.olan kart bakiyesinin eksiye inmemesi yani karti 2 ay kullanmadim diyelim o 1 TL kart bakiyesinenyansiyip eksiye inermi.lurfen sorulama cevap verin kafam karistii ;((
Evet güvenlidir kendim de kullanıyorum para kesintisi yok ve çok kullanışlı

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
tosla almanı şiddetle tavsiye ederim hem papara para çekerken para kesiyor ve toslada birçok kampanya var tosla 5 TL ilk alışverişinde 5 TL üstüyaparsan 5 TL iade ediyor oyun sitelerinde %25 iade ve birçok kampanya her dk yenileniyor kampanyalar
Bende Tosla almanızı öneriyorum.
Kampanyaları çok güzel oluyor.
Aylık bir ücreti yok.
Para yüklerken-çekerken ücret tahsil etmiyor.

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
tosla almanı şiddetle tavsiye ederim hem papara para çekerken para kesiyor ve toslada birçok kampanya var tosla 5 TL ilk alışverişinde 5 TL üstüyaparsan 5 TL iade ediyor oyun sitelerinde %25 iade ve birçok kampanya her dk yenileniyor

tosla almanı şiddetle tavsiye ederim hem papara para çekerken para kesiyor ve toslada birçok kampanya var tosla 5 TL ilk alışverişinde 5 TL üstüyaparsan 5 TL iade ediyor oyun sitelerinde %25 iade ve birçok kampanya her dk yenileniyor kampanyalar
Dediğin kartı bilmiyorum kanka ama paparada kesinti yok var demişsin :)

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
5 Tl alışverişini geri iade ediyorsa bunlar nerden para kazanıyor ki?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
Beyler cok tesekkur ederim bilgi icin Bana cok yardiminiz dokundu yarın siparis edicem :)))

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Papara atm'den para çekimlerinde ücret tahsil ediyor, toslayı ben de öneririm. Toslanın ücret tahsil etmemesinin sebebi alt yapısının ve kuruluşunun AKBANK T.A.Ş şirketine ait olmasından kaynaklı. AKBANK şirketi zaten kendi müşterilerinden cayır cayır para kazandığı için toslayı rahat bırakmışlar, fakat elinizi çabuk tutun eğer toslalı olacaksanız çünkü müşteri arttıkça fiyatlar ve kullanım koşulları güncellenir. Eğer yine de papara istiyorsanız black card ücreti yok fakat kartın sevkiyatında problem yaşayan çok insan var. Aylık ücret yok, ininal gibi değil. Kredi kartı kullanmıyorsunuz kart - tutarlarına düşmez. İçinde para oldukça çekim yapar, yoksa çekim yapıp mevcut bakiyeyi - tutarına düşürmez. Tercih sizin. TC Kimlik numaranı vermende de hiçbir sakınca yok papara olsun tosla olsun ininal olsun hiç farketmez hepsi "BDDK" onayı ve "BDDK"'nın vermiş olduğu lisans altında çalışırlar. Eğer başınıza papara ininal veya tosla yüzünden bir iş gelirse thh veya da normal mahkemeler sorununuzu çözecektir. Hatta yaptıkları yanlıştan dolayı dudak uçuklatan bir miktarda tazminat da alabilirsiniz.

Eğer yorumum yardımcı olduysa rapor et - en iyi cevap olarak işaretleyebilirsiniz. ☺️

En İyi Cevap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe
En iyi Cevap diye raporladım yardiminiz.icin tesekkurler

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Papara güvenilir hocam, papara uygulamasından sipariş ettiğinizde ücretsiz bir şekilde kurye kapınıza getiriyor bir kaç işlem var onları halledip kartınızı veriyor, ve aylık kullanım ücreti yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,585
Üyeler
156,514
Son üye
akita
Top Bottom