Neler Yeni

Papara Kart siparişim geri gönderildi

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Geçenlerde papara kartımı kaybettim kartı iptal ettirdim ve yenisini istedim kartım kurye tarafından adresim doğru olmasına rağmen adres yanlış diyerek geri gönderilmiş. Kuryeyi aradığımda seni aradım ulaşamadım ve kartını geri göndermek zorunda kaldım dedi evime neden getirmediğini sorduğumda evlere götürmüyoruz bir nokta belirtiyoruz ve herkes gelip ordan alıyor kartı dedi . Kartım ne zaman geri gelir dedim 1 ay sonra tekrar sipariş et dedi telefonu kapatacağım anda ya da sipariş etme uğraştırma beni dedi ben şikayette bulundum bu sözleri için daha geri dönüş yapılmadı. Papara uygulama üzerinden benden adresimi değiştirmemi istedi kartı tekrar gönderebilmek için ben adresimi güncellemek istediğimde bulunduğunuz şehirde teslimat yapmıyoruz diyor önceden 2 kere daha sipariş ettim ikiside aynı şehire şimdi neden böyle söylüyor, kartımı ne zaman, nasıl alabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Deli Çavuş
Kanka bu süreç cidden zor agt firması berbat bu kart olayında Benim kartım 4 ayda geldi 2 defa geri gitti . En baştan kart sipariş ver her ile geliyor diye biliyorum.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bu süreç cidden zor agt firması berbat bu kart olayında Benim kartım 4 ayda geldi 2 defa geri gitti . En baştan kart sipariş ver her ile geliyor diye biliyorum.
Zaten daha öncede sipariş ettim buraya şuan neden olmuyor anlamıyorum kart siparişini tekrar yapmam için önceki kartı iptal etmem lazım ve kart daha onaylanmadan iptalde edilmiyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
şikayet vara yazabilirsiniz bu arada evlere göndermek zorundalar öyle gelip herkes alıyor gibi bir olay yok ama 1 ay beklersin

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Hocam daha önce 2 kez sipariş verdim ikisindede ben gidip aldım 2.sini almadan önce şikayet ettim evimij yakınında bir dükkana bırakıp gitmişti
benim evime gelmişti hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom